Ücretsiz FPS oyunu Metro Conflict açık betaya giriyor

Ücretsiz FPS oyunu Metro Conflict açık betaya giriyor

OGPlanet tarafından ücretsiz olarak yayımlanacak olan FPS oyunu Metro Conflict açık beta sürecine girmeye hazırlanıyor.

Geliştiriciliği görevi Red Duck tarafından üstlenilen Metro Conflict isimli ücretsiz FPS oyununun yayımcılığını yapmakta olan OGPlanet, bu yazın çıkış yapacak olan Metro Conflict ile ilgili yeni detaylar paylaştı.

OGPlanet, resmi Facebook sayfasında yaptığı açıklamada Metro Conflict'in açık beta ve çıkış tarihini açıkladı. Yapılan açıklamalara göre Metro Conflict, 22 Haziran 2015 tarihinde Türkiye saati ile 02.00'da açık beta sürecine girecek. Bir hafta boyunca devam edecek bu beta sürecinde Metro Conflict stres testine tabii tutulacak. Oyunun açık beta sürecine katılacak olan bütün kullanıcılara oyun içinde ücretsiz bazı eşyalar verilecek. Oyunun açık betasındaki bilgileriniz ve istatistikleriniz oyun tam sürüme geçtiğinde silinmeyecek, korunacak.

[gallery link="file" size="large" columns="4" td_select_gallery_slide="slide" td_gallery_title_input="Metro Conflict" ids="8514,8515,8516,8517,8518,8519,8520,8521" orderby="rand"]

Ücretsiz bir FPS oyunundan beklenmeyecek kadar iyi grafiklere sahip olan Metro Conflict, uzun süren geliştirilme sürecinin ardından 22 Haziran'da başlayacak olan bu bir haftalık açık beta süresinin sonuna gelindiğinde, 29 Haziran 2015 tarihinde Metro Conflict tam sürümüyle piyasaya çıkış yapacak. Oyunun Steam sayfasına gitmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Oyunun geçtiğimiz günlerde yayınlanan yeni fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.