Ücretsiz Dead Space Sahibi Olun!

Ücretsiz Dead Space Sahibi Olun!

EA Games, belirli aralıklarla Origin üzerinden ücretsiz oyun dağıtacağını açıkladı. One The House olarak adlandırdığı bu kampanyanın ilk ücretsiz oyunu Dead Space!

EA, bundan sonra belirli aralıklarla bizleri Origin üzerinden ücretsiz oyun sahibi yapacak. "On The House" kampanyasının ilk oyunu Dead Space! 

EA Games bundan sonra Origin üzerinden belirli zamanlarda ücretsiz Oyun ve DLC dağıtacak. "On The House" olarak adlandırdığı projesinde ilk oyunu Dead Space oldu.

Electronic Arts"Bizler de oyuncularız. Bu yüzden Origin'i, sizin oyun eviniz yapmak istiyoruz." sözleriyle oyuncuları Origin platformunda daha çok aktif oldurmayı amaçlıyor. Unutmadan söyleyeyim bu kampanya sadece Origin kullanıcılarına ve PC oyuncularına sunulmuş bir kampanyadır.

Dead Space oyunu ise kampanyanın ilk oyunu olarak kullanıcılara sunulmuş durumda. Bu oyunu almak için hemen Origin üzerinden Dead Space'in sayfasına girerek oyunu indirebilirsiniz. Bu kampanya 8 Mayıs'a kadar geçerli olacak.

Yeni oyunlardan haberdar olmak için sürekli olarak Origin'i takip etmeyi unutmayın. Ayrıca Dead Space oyununu da almanızı ve oynamanızı öneriyorum. Şimdilik serinin ilk oyunu olsa da güzel bir zevk yaşamanız dileği ile..

dpsace2