Ubisoft bombayı patlattı: Ghost Recon Wildlands

Ubisoft bombayı patlattı: Ghost Recon Wildlands

Ubisoft'un her sene E3 konferansının sonunda bir bomba patlatmasına alıştık artık. Ubisoft'un bu seferki bombası ise Ghost Recon Wildlands oldu.

Ubisoft her yıl olduğu gibi bu yılda konferansının sonunda bombayı patlattı. Ubisoft'un E3 konferanslarını yakından takip ediyorsanız bilirsiniz ki Ubisoft her konferansının sonunda yeni bir AAA yapım duyuruyor. Geçtiğimiz senelerde Watch Dogs, The Division ve Rainbow Six: Siege gibi oyunlar ile konferansını sonlandıran Ubisoft, bu yıl da geleneği bozmadı ve bir oyun duyurdu. Ubisoft'un bu yılki bombası Ghost Recon Wildlands ismini taşıyan bir açık dünya oyunu.

İlk bakışta bize GTA'yı andıran bir oynanışa sahip olan Ghost Recon Wildlands, grafikleri ile oldukça çekici gözüküyor. Fakat yine de aldanmamak lazım. Watch Dogs'ta ilk duyurulduğunda muhteşem gözüküyordu. Fakat çıkış yaptığında herkesi hayal kırıklığına uğrattı.

Geliştirici ekip Ghost Recon Wildlands'i 3 yıldır geliştirmekteymiş. Devasa bir haritaya sahip olan bu oyunda yapabileceklerinizin sınırı yok. 4 kişiye kadar co-op desteği bulunan bu oyun Xbox One, PlayStation 4 ve PC için geliştirilme aşamasında.