Tüm Fallout oyunları tek bir pakette toplanıyor

Tüm Fallout oyunları tek bir pakette toplanıyor

Ödüllere doymayan Fallout serisinin PC için çıkan büyün oyunlarının yer aldığı koleksiyoncu paketi Fallout Anthology duyuruldu.

Şüphesiz ki Fallout serisi bugüne yapılmış olan en efsane oyun serilerinden biri. Böylesine efsane bir serinin kendine has geniş bir hayran kitlesinin olmaması da imkansız. Gerek atmosferi, gerek hikayesi ile Fallout serisi birçok oyuncunun gönlünde yer etmeyi başardı. Adeta bir nesli büyüten Fallout serisi çok geniş bir hayran kitlesine sahip. Bu kitlenin farkında olan Bethesda, yaratıcı koleksiyoncu paketleri ile serinin hayranları mutlu etmeye devam ediyor. Bethesda, bugüne kadar birçok koleksiyoncu paketi duyurmuş ve serinin hayranları bu koleksiyoncu paketlerini adeta sömürürcesine hızla satın alarak piyasan silmişti. Bethesda'nın en son Fallout 4 ile birlikte Fallout 4 Pip-Boy Edition isimli koleksiyoncu paketini duyurmuştu. Bu koleksiyoncu paketinin içinde gerçek boyutlarda bir Pip-Boy yer almaktaydı ve bu Pip-Boy'un içine akıllı cep telefonumuzu yerleştirerek gerçek bir Pip-Boy deneyimi elde edebiliyorduk. Fakat serinin hayranları yıllar sonra gelen Fallout 4 duyurusu kadar geç kalmadı ve Fallout 4 Pip-Boy Edition'un ön siparişe açıldığı ilk gün stoğu boşalttı. Uzun yıllardır yeni bir Fallout oyununa aç olan oyuncuları sadece bu koleksiyoncu paketi ile sınırlamak istemeyen Bethesda, hızlı davrandı ve yeni bir koleksiyoncu paketi duyurdu. Yeni koleksiyoncu paketinin adı ise Fallout Anthology olacak.

Pip-Boy hangi akıllı telefonları destekleyecek?

Bethesda'nın 1996 yılından beri geleneksel olarak her yıl düzenlediği Quakecon etkinliğinde duyurulan bu yeni koleksiyoncu paketi içinde bugüne kadar PC için çıkmış olan bütün Fallout serisi oyunları barındırıyor. Fallout, Fallout 2, Fallout Tactics, Fallout 3: Game of the Year Edition ve Fallout New Vegas: Ultimate Edition olmak üzere toplam 5 oyun bu koleksiyoncu paketinde yer alıyor.

Paketin adı koleksiyoncu paketi olunca beraberinde sadece oyun getirmesi tabii beklenemez. Bu koleksiyoncu paketinde yer alan oyunlar Mini Nuke şeklinde tasarlanmış özel bir kutunun içinden çıkıyor. Oturma odasına atom bombası yerleştirmek isteyen Fallout hayranları bu koleksiyoncu paketini mutlaka almalı. Pakette yer alan Mini Nuke aynı zamanda patlama sesi de çıkarabiliyor.

Bethesda bu koleksiyoncu paketi için 50 dolar fiyat biçmiş. Eminiz ki bu pakette yer alan oyunları daha önce çok daha ucuz bir fiyata satın almışınızdır. Hatta Fallout, Fallout 2 ve Fallout Tactics daha önce GOG üzerinden bedava olarak dağıtılmıştı. Fallout 3 Game of the Year Edition ve Fallout New Vegas Ultimate Edition da Steam üzerinde son derece yüksek indirim oranları ile oyunculara sunulmuştu. Fakat tüm bu oyunlara bir atom bombası ile birlikte sahip olmak bir Fallout hayranı için çok daha fantastik bir girişim olacaktır.

Fallout 4, PC’de teknik açıdan sınırlı olmayacak

Bu koleksiyoncu paketini satın almadan önce evinizde bir Mini Nuke için yer ayırabileceğiniz bir alan olup olmadığına karar vermeniz gerekiyor önce. Eğer eviniz Mini Nuke için ayıracağınız bir yeriniz varsa mutlaka bu koleksiyoncu paketini satın almalısınız. Siz Mini Nuke için evinizde yer açmaya kafa yora durun, Bethesda serinin hayranları için Mini Nuke'un içinde Fallout 4 için boş bir slot ayırmış bile. Fallout 4 DVD'sine sahip olduğunuz zaman DVD'yi neredeye koyacağım diye kafa yormak istemiyorsanız derhal kendinize bir Mini Nuke alın ve rahatınıza bakın. Eminiz DVD'niz için en güvenli yer onun bir atom bombasının içinde yer almasıdır. Fallout Antologhy ismini taşıyacak olan bu koleksiyoncu paketi 2 Ekim'de Avrupa'da satışa sunulacak.

Fallout 4 çıkış tarihi belli oldu [Video]