Trials Fusion Sistem Gereksinimleri

Trials Fusion Sistem Gereksinimleri

Ubisoft’un yeni oyunu Trials Fusion yarış oyunları arasında yeni nesil konsollarda standartları belirleyecek olan oyunlar arasında geliyor. Standart ve yeni geliştirilmiş teknikler ile oyuncuları sıkı bir mücadeleye sokan Trials Fusion Sistem Gereksinimleri bakımından daha önceki sürümlerde yüksek beklentide idi. Son sürümünde ise oyun içinde yapılan optimizasyonlar ile bu gereksinimler düşürüldü. Artık daha düşük özellikteki sistemlerde de çalışabiliyor. 16 Nisan 2014 tarihinde piyasaya çıkan oyun, oyuncuları gerçek bir yarış içinde hissettirebiliyor. Çıkmadan önce de birçok kişinin markajı altında idi. Oyunda yeni güncellemeler olarak değişik rampalar, harita alanının genişliği ve grafikler dikkat çekiyor.

Trials Fusion Sistem Gereksinimleri bakımından artık daha düşük beklentide olduğu için oyun severleri sevindiren bir hal aldı. Bunun yanında oyunda yenilenen parkurlar ve pistler sayesinde daha keyifli bir yarış alanına sahip oluyoruz. Dünya’nın en iyi yaratıcıları tarafından düzenlenen parkurlarda güçlü rakiplerimiz oluyor. Teknik özellikleri bakımından başarılı güncellemeler görüyoruz. Başlangıçta resmi parkurlarda yarışarak başlıyoruz. Daha sonrasında da kendimizi giderek zorlaşan bir yarış alanın içinde buluyoruz. Oyunda en iyi Trials oyuncularının rekorlarını kırmaya uğraşacağız. İster tek başımıza ister sevdiklerimiz ile istersek de turnuvalarda rekabet halinde olabileceğiz. Trials Fusion Minimum Sistem Gereksinimleri düzeyinde de oynanabildiği için artık bu keyiften kimse mahrum kalmayacak. Oyunun piyasaya oldukça iddialı çıktığını söyleyebiliriz. Ubisorft’un son sürümü olarak ayrış oyunlarına güncelleme ve yenilenmeleri ile farlı bir tat kazandırıyor.

Zorlu parkurlarda rakiplerimize ulaşmak ya da rekor kırmak için olan çabalarımız oyun süresince devam edecek. Oyunun sürekliliği yarış heyecanının devam etmesini sağlıyor. Bu da oyunun akıcı seyrini sağlıyor. Birçok bakımdan beğeni alan bu oyun, yarış oyunlarının klasikleşmiş haline son verecek gibi görülüyor. Grafiklerinin oldukça başarılı olduğunu söyleyebiliriz. Ses efektlerinin de geliştirilmesi oyuna gerçekçi bir hava kazandırmış. Trials Fusion Önerilen Sistem Gereksinimleri ile oynandığında bu özellikleri daha fazla fark edebileceğimizi söyleyebiliriz. Oyun geliştiricilerin grafik dokularındaki başarıları sayesinde çevre detaylarını da net olarak görebiliyoruz. Xbox One, Xbox 360, PC, PS3 ve PS4 için geliştirilmiş oyunun oyun konsollarında daha keyifli olduğu, kullanıcıların bir geri bildirimidir. Sistem gereksinimlerinin düşürülmüş olması ile daha çok oyuncu kitlesine ulaşan oyun ile zorlu yarış parkurlarında rakipler ile sıkı mücadele içinde olacağız.

Trials Fusion Sistem Gereksinimleri incelendiğinde daha önceki sürümlerde en az AMD Radeon 5850 ve NVIDIA Geforce GTX 460 sistem özelliği istiyordu. Oyun geliştiriciler bu yüksek özellikleri yeni sürümlerinde düşürdüler. Artık AMD Radeon 5770, NVIDIA Geforce GTS 450 özelliklerindeki kartlarda da rahatlıkla çalışabilecek. Özelliklerin düşürülmüş olması sayesinde oyun severlerin gönlünü alan Trials Fusion, piyasaya çıkması il birçok kişinin takibi altında kaldı. Piyasada yarış oyunları için birçok örnek görebiliyor olsak da motor yarış oyunları için çok fazla alternatifimiz olmuyordu. Artık Trials Fusion ile gelişmiş grafiklerin verdiği keyif ile yarış oyununa dahil olabileceğiz. Oynanış dinamikleri bakımından da kolaylaştırılmış olan oyunda dünya turnuvalarına katılarak güçlü rakipler ile mücadeleye gireceğiz. Bu zorlu mücadele içinde farklı yan görevlerimiz ya da extra yarışlara katılma şansımız var. Araç seçimlerini parkurları atladıktan sonra yapabiliyoruz. Kurallar hemen hemen aynı olmasına rağmen oyun içindeki güncellemeleri çok farklı bir hava kazandırmış.

Trials Fusion oyunu için dezavantaj olarak ise oyunda haritanın geniş olmasına rağmen parkur seçimlerinde kısıtlı olmamız. Genel olarak oyunun başarılı olduğunu ve bugüne kadarki yarış oyunları içinde en iyi özelliklere sahip olan bir oyun olduğunu söyleyebiliyoruz. Buna rağmen de oyundaki harita genişliğine bakıldığında haritanın sunduğu özgürlüğü oyun içinde pek kullanamıyoruz. Grafik güncellemeleri ya da ses güncellemeleri ile bu detay telafi ediliyor olsa da gözden kaçmadığı da bir gerçek. Oyun bir anlamda oyun dünyası içinde yeni bir sayfa açılmasına neden oldu. Sistem gereksinimlerinin düşürebiliyor olması tüm oyun geliştiricilerini hedef alan bir durum oldu. Sistemlerden yüksek beklenti içinde olan oyunlar nedeni ile donanım özellikleri sürekli olarak arttırılmak durumunda kalıyor. Bu neden ile de kullanıcılar çoğu zaman sevdikleri oyunlardan mahrum kalıyor. Trials Fusion Minimum Sistem Gereksinimleri özelliklerinde olması ile yarış oyunları arasında en çok tercih edilen oyunlar arasında görülebiliyor. Sistem gereksinimleri için aldığımız bilgilerde de ekran kartı özelliğinin düşürülmüş olduğunu görüyoruz.

[baslik]Trials Fusion Sistem Gereksinimleri;[/baslik]

Trials Fusion Minimum Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Windows Vista, 8, 7, 8.1

Ekran Kartı: AMD Radeon 5770 ya da NVIDIA Geforce GTS 450

İşlemci: Intel Core i3

Bellek: 3 GB RAM

Gerekli Boş Harddisk Alanı: 8 GB

Directx: 11

Trials Fusion Önerilen Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Windows 8, 7

Ekran kartı: AMD Radeon 5770 ya da NVIDIA Geforce GTS 450

İşlemci: Intel Core i5

Bellek: 4 GB RAM

Gerekli Boş Harddisk Alanı: 10 GB

Directx: 11

Trials Fusion Minimum Sistem Gereksinimleri

Minimum sistem gereksinimleri ile oynanan oyunlardan da keyif alabiliyorsak da yine de birçok kullanıcı oyunlarını önerilen gereksinimler ile oynamak ister. Trials Fusion Minimum Sistem Gereksinimleri ile oynandığında da gerçek bir yarış hissi verebilen bir oyun. Minimum özellikler için İşletim Sistemi olarak Windows Vista, 8, 7, 8.1, Ekran Kartı için AMD Radeon 5770 ya da NVIDIA Geforce GTS 450, işlemci için Intel Core i3, 3 GB RAM, Harddisk alanı 8 GB ve Direct 11 gerekiyor.

Trials Fusion Önerilen Sistem Gereksinimleri

Trials Fusion Önerilen Sistem Gereksinimleri ile en iyi performansta oynandığında gerçekten de kendimiz akıcı bir yarış içinde buluyoruz. Bunun için işletim Sistemi olarak Windows 8, 7,  AMD Radeon 5770 ya da NVIDIA Geforce GTS 450 ekran kartı,  Intel Core i5 işlemci, 4 GB RAM, 10 GB Harddiskalanı, Direct 11 gerekiyor.