Titanfall 2'de Dünya Rekoru Kırdı!

Titanfall 2'de Dünya Rekoru Kırdı!

Respawn Entertainment ve Electronic Arts işbilirğiyle hayata geçirilen ve 28 Ekim tarihinde PC, Playstation 4 ve Xbox One platformları için çıkış yapan Titanfall 2’de dünya rekoru kırıldı.

Serinin ilk oyunundan farklı olarak hikâye örgüsünün eklendiği ikinci oyunun alıştırma bölümünde oynayan bir oyuncu dünya rekorunu kırdı. Gamesager isimli Youtube kullanıcısı, alıştırma bölümünde, zamana karşı yapılan platform tamamlama etabında yeni bir rekora imza attı. Platformdaki düşman hedefleri kolayca bertaraf edebilmek için EVA-8 Auto silahıyla birikte Arc Grenade kullanan Youtube kullanıcısı platformu ilk denemesinde 31 saniyede tamamladı, ancak pes etmeyip denemeye devam etti. Birkaç denemenin ardından platformu tamamlama süresini 20,6 saniyeye düşürmeyi başaran oyuncu oyunun dünya rekorunu kırmış oldu.

Oyunun sağladığı duvardan duvara atladıkça hızını arttıran mekaniği oldukça güzel kullanan Youtube kullanıcısı, video içerisinde, platformu tamamlamaya çalışırken birkaç küçük numarayı da takipçileriyle paylaşmayı unutmuyor.