Therian Saga artık Türkçe sürümüyle oynanabilir

Therian Saga artık Türkçe sürümüyle oynanabilir

Virtys tarafından geliştirilen ve Gameforge tarafından yayımlanan rol yapma oyunu Therian Saga artık Türkçe dil seçeneği ile oynanabilir.

Therian Saga'nın yayımcısı Gameforge ve geliştiricisi Virtys, halihazırda İngilizce, Almanca ve Fransızca dil seçeneklerinin yer aldığı tarayıcı tabanlı Therian Saga oyununa yeni dil seçenekleri ekleyerek daha geniş bir kitleye hitap etmeye hazırlanıyor. Therian Saga isimli bu orta çağ fantezi oyununu şu andan itibaren Türkçe, İspanyolca, İtalyanca ve Lehçe dil seçeneklerinden birini seçerek oynayabilirsiniz.

Therian Saga oyunundan biraz bahsetmek gerekirse...

Therian Saga klasik türde bir masaüstü rol yapma oyunudur. Therian Saga'da oyuncular kendi bireysel karakterlerini oluşturur ve asıl eğlence bu aşamadan sonra başlar. Therian Saga oyununda benzer türde oyunlarda sıkça gördüğünüz rekabetçi ögeleri ve klasik seviye atlamaları gibi sıkıcı özellikler bulunmaz. Bu oyunda genellikle her kullanıcının kendi başına veya oyundaki başka karakterlerle birlikte hikayenin akışı içinde ilerlemesi amaçlanıyor. Aynı zamanda bu oyunun hikayesi çizgisel değildir. Oyunculara katı bir hikaye takibini sunmaz, tüm oyuncuların Therian Saga karakterleriyle birlikte özel bir ilişki kurarak kendi yolunu çizmesi, kendine özgü maceralara atılması istenir.

Therian Saga'da ister huzurlu oduncu olun, isterse de çalışkan demir ustası veya savaşçı olun. Tüm seçimler size ait olacak. Bu oyunda seçilebilen 30 yetenek ve çok sayıdaki meslek grupları sayesinde kendinize özgü karakter oluşturmanızda siz hiçbir sınır çizilmedi.

Kısaca Therian Saga Oyununun Özellikleri

• Klasik masaüstü rol yapma oyunu türündedir.

• Seviye ilerlemesi bulunmayan, çeşitli ve detaylı karakter özelleştirmeleri içerir.

• Oyunda yer alan çok sayıdaki meslek grubu sayesinde kahramanları istenilen şekilde özelleştirebilme imkanı bulunur.

• Ve keşfedilmeyi bekleyen devasa bir dünya!

Tamamen tarayıcı tabanlı bir oyun olan Therian Saga, rol yapma türünde çevrimiçi oynayabileceğiniz bir oyundur. Therian Saga oyuncuya devasa bir fantezi dünyasının kapılarını ardına kadar açar. Orta çağ döneminin çizgileriyle tasarlanan bu oyunda oyuncuları birçok görev, hediye ve değerli hazine bekliyor. Klasik türdeki masaüstü rol yapma oyunlarını temel alan Therian Saga’da her oyuncu kendine özgü bir macera yaşayacak. Oyuncular kendi karakterini oluştururken 30'dan fazla yetenek ve birçok meslek grubu oyuncunun hizmetinde olacak ve tüm bunlar oyuncunun Therian Saga oyununun dev dünyasındaki ilerlemesini etkileyecek. Therian Saga oyununda önceden belirlenmiş karakter seviyeleri ve sıralamalar aramak boşa bir çaba, çünkü bu oyunda asıl ön planda yer alan karşı karşıya mücadele etmek değil, omuz omuza mücadele etmektir. Kahramanlar elde ettikleri eşyaların ticaretini yaparak birbirlerine bu macerada destek olabilirler, hatta isterlerse güçlü loncalarda birlik olabilir veya ev işlevi sayesinde canlarının istediği yerlere yerleşebilirler.

Therian Saga macerasına hemen başlamak isteyen oyuncular oyuna kayıt olabilir ve tarayıcıları üzerinden oyunu oynayama başlayabilirler. Therian Saga oyununun Türkçe resmi tanıtımına aşağıdan göz atabilirsiniz.