The Witcher 3: Wild Hunt zirveyi bırakmıyor!

The Witcher 3: Wild Hunt zirveyi bırakmıyor!

Geralt yine yaptı yapacağını... İki haftadır İngiltere'nin bir haftadaki en çok satan oyunu olan The Witcher 3: Wild Hunt, liderliğini koruyor.

Geçtiğimiz Mayıs ayında PlayStation 4 üzerinden PlayStation Store'da en çok satan oyun olan The Witcher 3: Wild Hunt, geride bıraktığımız iki haftada İngiltere'nin bir haftada en çok satan oyunları listesinde zirvenin sahibiydi. Çıkışının üzerinde geçen 3 haftanın ardından The Witcher 3: Wild Hunt, yine İngiltere'nin zirvesinde yer alıyor. Üç haftadır liderliğini koruyan The Witcher 3: Wild Hunt, CD Projekt RED'e kazandırmaya devam ediyor. The Witcher 3: Wild Hunt, çıkış yaptığı hafta İngiltere'de yaptığı satışlarla 2015 yılının en iyi çıkış yapan oyunu ünvanını Battlefield: Hardline'ın elinden almıştı.

The Witcher 3: Wild Hunt yine İngiltere’nin zirvesinde!

Listede The Witcher 3: Wild Hunt'ın hemen arkasından Rockstar Games'in popüler açık dünya oyunu Grand Theft Auto 5 geliyor. Çıkışından beri zirveyi üst sıralardan takip eden Grand Theft Auto 5, geçtiğimiz hafta üçüncü sırada yer alıyordu.

Vice City haritasını GTA 5’e aktardılar!

Üçüncü sıraya baktığımız zaman üst sıraların alışılagelmiş oyunlarından FIFA 15'i görüyoruz. Geçtiğimiz haftalarda yapılan FIFA 16 duyurusuna rağmen FIFA 15, hâlâ üst sıralarda yer almayı başarıyor.

FIFA 16 bir video ile resmi olarak duyuruldu

Listede FIFA 15'in hemen arkasından dördüncü sırada geçtiğimiz hafta Wii U platformu için çıkış yapan SPLATOON oyununu görüyoruz.

Listenin geri kalanını aşağıdaki fotoğrafa tıklayarak görebilirsiniz.

the witcher 3 wild hunt zirveyi birakmiyor 1