The Division'ın Last Stand DLC'sinden Yeni Fragman Yayınlandı

The Division'ın Last Stand DLC'sinden Yeni Fragman Yayınlandı

Ubisoft'un geliştiriciliğini ve yayıncılığını üstlendiği, Tom Clancy's serisinin son oyunu Tom Clancy's: The Division'un yeni gelecek DLC'si olan Last Stand DLC'sinden yeni bir tanıtım fragmanı yayınlandı.

Geçtiğimiz yılın Mart ayında çıkışını gerçekleştiren The Division, çıkışı ile birlikte oyuncuların ilgi odağı haline gelse de zamanla oyuncu sayısını kaybetmeye başlamıştı. Daha sonra geliştirici ekibin desteğini esirgememesi ile birlikte oyuncuların yavaş yavaş dönmeye başladığı yapım, en son DLC olan Survival DLC'si ile birlikte de oyuncuları tam anlamıyla oyuna geri kazandırmayı başarmıştı. Buna rağmen halen daha oyundan desteğini çekmeyen Ubisoft, PvP'ye odaklı bir DLC olan Last Stand'ı önümüzdeki hafta oyunculara sunmayı planlıyor.

Henüz bu yeni DLC ile ilgili görsel olarak çok fazla bilgi sahibi olmasak da bugün yayınlanan yaklaşık 1 dakikalık kısa fragman ile birlikte Last Stand DLC'sinden bazı görüntüler görebiliyoruz. Videoda 3 ve 6'şarlı Division ajanlarının aynı renk kıyafetlerle aynı alanda bulunması ve daha sonra kırmızı - mavi olarak ikiye ayrılan takımların videonun sonuna doğru birbirlerine silah çekiyor olması, ayrıca videonun sonunda "Alpha bölgesi ele geçirildi" mesajının duyulması oyuna yeni bir modun geldiğinin habercisi.

Yakın zamanda yeni detayların paylaşılacağı Last Stand DLC'sinden gelen yeni kısa fragmanı hemen aşağıdan izleyebilirsiniz. İyi seyirler.