The Division'ın beta kayıtları başladı

The Division'ın beta kayıtları başladı

Ubisoft'un dört farklı oyun geliştirme stüdyosunun üzerinde çalıştığı ve defalarca ertelenen açık dünya TPS oyunu The Division'ın beta kayıtları başladı.

Ubisoft'un iddialı açık dünya TPS oyunu The Division uzun ertelenme süreçlerinden geliştirilme süreci günümüze kadar uzadı. Ubisoft, Microsoft'un E3 2015 sunumunda The Division'ın betasının ilk olarak Xbox One'da başlayağını daha sonra diğer platformlara geleceğini duyurmuştu. Ubisoft, bu haberin üzerinden çok fazla zaman geçmeden oyunun beta kayıtlarına başladı.

The Division'ın beta süreci bu yılın Aralık ayında Xbox One için başlayacak. PlayStation 4 ve PC sahipleri oyunun betasına katılabilmek için 2016 yılını beklemek zorunda kalacak.

Ubisoft, betaya katılımların sınırlı olacağını söyledi. Eğer kesin olarak betada yer almak istiyorsanız oyunu ön sipariş vermeniz gerek. Bu sayede beta kuyruğu beklemeden doğrudan The Division'ın betasına ilk günden katılabileceksiniz.

The Division'ın betasına kaydınızı yaptırmak için veya oyunu ön sipariş vermek için resmi siteye girebilirsiniz. Uzun bir geliştirilme yaşayan The Division, 8 Mart 2016 tarihinde PlayStation 4, Xbox One ve PC için yapacak.