The Crew Sistem Gereksinimleri

The Crew Sistem Gereksinimleri

Ubisoft yeni bir yarış oyununun duyurusunu yaptı. Açık dünya yarış oyunları bünyesine katılacak olan The Crew 2014 sonbaharında çıkıyor. Temmuz 2014 tarihinde betası çıkacak oyun şimdiden dikkatleri üzerine çekmiş görünüyor. The Crew sistem gereksinimleri PC açısından biraz beklenti içinde. Yarış oyunları sevenlerin keyifle oynayabileceği bu oyun ile kendi çetenizi kurabiliyor, sıra dışı sokak yarışları yapabiliyorsunuz.  Yarış oyunları arasında en çok sevilen NFS serisinden olan beklentiler yarıda kalmıştı. Bu beklentileri The Crew karşılayacak gibi görülüyor. The Crew minimum sistem gereksinimleri ile de keyifle oynanabilecek gibi görülüyor. Grafiklerinin geliştirilmiş olmasından dolayı ekran kartı ve RAM açısından, minimum sistem gereksinimlerinin de beklentisinin büyük olduğunu görüyoruz. The Crew önerilen sistem gereksinimleri sayesinde ise yarış oyunlarının vereceği heyecanı en üst düzeyde alabiliriz. Bir yarış oyunundan beklenen tüm özellikleri barındıran bir oyun ile karşı karşıyayız. Oyunun videosuna baktığımızda zaten diğer yarış oyunlarından farklı bir tarzda olduğunu görebiliyoruz. Kasım 2014 tarihinde çıkacak olan oyun için şuanda beklentiler çok yüksek.

Ubisoft bu sene yarış oyunları ile de gözler önünde. The Crew ile yarış oyunları için olan beklentileri karşılayacak gibi görülüyor. Açık dünya yarış oyunu tarzında olan The Crew ile plajlar, sokaklar, sokak araları ve şehrin tamamı ayağımızın altında olacak. Oyunda birçok mod var. E3 tarafından gösterilen sunuma bakıldığında oyunun tüm modlarını görebiliyoruz. Off-road ve sıra dışı sokak yarışları ile oyun oldukça ilgi toplayacağa benziyor. The Crew sistem gereksinimleri için verdiğimiz bilgilerde göreceğiniz gibi oyunun tam performans çalışması için PC donanımının biraz yüksek seviyede olması gerekiyor. Grafikleri, ses efektleri bakımından gelişmiş bir özellikte olduğundan oyuncular bu oyunu oynarken kendilerini gerçek bir yarışta hissedebilirler. Yarış oyunlarının bugüne kadar klasik görünümleri ve standart özellikleri bu oyun ile son bulacak gibi görülüyor. Oyunda ayrıca kendi çetemizi de kurabiliyoruz. Bu da oyunun farklı bir özelliği. Kendi çetemizi kurarak sokak yarışlarına katılabiliyoruz.  Araba seçimlerimizde daha çok alternatif ile karşılaşabiliyoruz. İnternet bağlantısının zorunlu olduğu oyun için beta sürümü bu ay açılıyor. Ubisoft’ un sitesine girerek kaydınızı yaptırabilirsiniz. Beta sürümünden de görebileceğiniz gibi farklı ve geliştirilmiş bir yarış oyunu ile artık yarış oyunlarında farklı bir dönem başlıyor. Açık dünya olarak tasarlanmış olan oyun sadece yarış özelliği ile değil aynı zamanda şehirde istediğimiz gibi gezebilmemize de olanak veriyor. Buna en iyi örnek de kendi çetemizi kurabiliyor olmamız.

The Crew minimum sistem gereksinimleri ile de oldukça iyi bir performansta çalışabiliyor. Minimumdaki özelliklerde olan bir PC ile de grafiklerin ve ses efektlerinin kalitesini görebiliriz. İnternet bağlantısının zorunlu olduğu The Crew oyununu bir MMO oyunu olarak tanımlayabiliriz. Yarış oyunlarında gördüğümüz klasik özelliklere ilave olarak oyunda farklı farklı modlar görüyoruz. Özellikle bu açıdan merak uyandıran oyun şimdiden tüm yarış severlerin ilgisini çekmiş görülüyor. Biraz GTA serisini de andıran oyunda farklı bir heyecan var. Şehrin tüm detaylarını görebiliyoruz. Normalde yarış oyunlarında şehir detayları pasif durumda kalırdı. Ubisoft bu detaya da özen göstermiş ve grafikler konusunda geliştirici özellikler kullanmış. The Crew önerilen sistem gereksinimleri ile kullanıldığında grafiklerin tüm özelliklerini daha net görebiliriz. Ses efektleri için de aynı durum geçerli.  Oyunda harita tüm Amerika kıtasını kapsıyor. Bir şehirden diğerine gitmek oldukça uzun sürüyor. Bu da oyunun heyecanını arttırıyor. Grafiklerin başarısını da buradan net bir şekilde anlayabiliyoruz. Oyunun internet üzerinden oynanması da birçok gerçek rakibimizin olacağını gösteriyor.  Oyunda şehirde istediğimiz gibi gezebilecek ve aracımızı modifiye edeceğiz. Oyunda her hangi bir lobi sistemi yok. Her şey dinamik şekilde gelişiyor.  Yarış oyunlarından olan beklentilerin üstünde bir oyun ile karşı karşıyayız. Özellikle de PS4 ile oynandığında çok heyecanlı olacağa benziyor. Grafikleri, ses efektleri ve oyun içindeki çeşitli modlar herkesin ilgisini çekiyor. Kasım 2014 yılında birçok yarış severin tercihi olacağı kesin. Klasik yarış oyunlarından sıkılanlar şimdiden internet ortamında aramalara da başlamış görünüyorlar.

[baslik]The Crew Sistem Gereksinimleri;[/baslik]

En Düşük (minimum) Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Win XP 32 ya da daha üst bir versiyon

İşlemci: Core 2 Duo E6600 2.4GHz ya da Athlon 64 X2 Dual Core 5600+

Bellek: 4 GB

Gerekli Boş Harddisk Alanı: 16 GB

Ekran kartı: GeForce GT 545 DDR3 ya da Radeon HD 5570 1024MB(+512MB)

DirectX: DX 9

Önerilen (maximum) Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Win 7 64 ya da daha üst bir versiyon

İşlemci:Core i7-920 Quad 2.67GHz ya da FX-8100

Bellek: 8 GB

Gerekli Boş Harddisk Alanı: 16 GB

Ekran kartı: GeForce GTX 260 ya da Radeon HD 4850(+1024MB)

DirectX: DX 11

The Crew en düşük (minimum) sistem gereksinimleri detayları:

The crew minimum sistem gereksinimleri ile oyunun klasik yarış oyunlarından farkını görebilirsiniz. Yarış oyunları arasında bugüne kadar sürekli klasik görünümlere, seslere ve özelliklere maruz kaldık. Oyunlarda seçebileceğimiz birkaç çeşit araba ve bir ve ya iki çeşit mod vardı. The Crew ile bu klasik tarz artık bitiyor. Oyunun farklı modlar içermesi ve şehirlerin tüm detaylarını inceleyebiliyor olmamız oyunun en büyük özelliği ve bu özellik şuanda en çok dikkat çeken kısımlardan biri. Minimum sistem gereksinimleri için işletim sistemi olarak Win XP 32 ya da daha üst bir versiyon, işlemci olarak Core 2 Duo E6600 2.4GHz ya da Athlon 64 X2 Dual Core 5600+, RAM 4 GB, gerekli boş Harddisk Alanı için 16 GB, ekran kartı için GeForce GT 545 DDR3 ya da Radeon HD 5570 1024MB(+512MB) ve DX 9 özellikleri gerekiyor.

The Crew önerilen (maximum) sistem gereksinimleri detayları:

Sistem gereksinimlerinin tam performans çalışması ile bir oyun bizlere en üst düzeyde keyif veriyor. Özellikler yarış oyunlarında bu özellikleri kullanmamız oyundan aldığımız keyfi arttıracaktır. The crew önerilen sistem gereksinimleri için işletim sisteminin Win 7 64 ya da daha üst bir versiyon, işlemcinin Core i7-920 Quad 2.67GHz ya da FX-8100, RAM  8 GB, gerekli boş Harddisk Alanı 16 GB, ekran kartı GeForce GTX 260 ya da Radeon HD 4850(+1024MB) ve  DX 11 özelliklerinin olması gerekiyor. Ubisoft yarış oyunları için olan beklentileri karşılamış görünüyor. Önerilen sistem gereksinimleri sayesinde oyundan en üst düzeyde keyif almak mümkün olacak. Oyun özellikle de PS4 ile daha çok tercih edileceğe benziyor. Kasım ayını sabırsızlıkla bekleyenlerin yaptıkları aramalara bakılırsa oyun en çok da önerilen sistem gereksinimleri ile oynanacağa benziyor. Gerçek rakipleri ile oynanabilecek oyundan farklı bir keyif alacağımız kesin. Sokak çetelerini andıran bir oyun türü olduğundan, yarış oyunlarına olan bakış açısını da değiştirebilir. Farklı bir kesim için de keyif verici detayları var. Oyun modlarının da çeşitli olması ile yarış oyunları için sabit olan kesimde artış olacağa benziyor.