Tekken 7'ye yeni bir karakter daha katılıyor

Tekken 7'ye yeni bir karakter daha katılıyor

Hafta başı Yoshimitsu karakterini Tekken 7'ye dahil edeceklerini duyuran Bandai Namco, eski dövüşçülerden Jack karakterini de oyuna dahil ediyor.

Efsanevi dövüş serisi Tekken'in arkasındaki ekip Bandai Namco, serinin yeni oyunu Tekken 7'yi geliştirmeye devam ediyor. Eski oyunlarda görmeye alıştığımız karakterleri yeni görünümleri ve yeni yetenekleri ile oyuna dahil etmeye devam ediyor. Hafta başı sizinle Yoshimitsu karakterinin Tekken 7'ye eklenendiğini paylaşmıştık. Önceki oyunlardaki görünümleri ve yeteneklerinden çok uzak bir şekilde karşımıza çıkan Yoshimitsu'nun hemen ardından yeni bir karakterin daha oyuna eklendiği haberi geldi. Serinin önceki oyunlarında Rus bir robot olarak karşımıza çıkan Jack karakterini Tekken 7'de yenilenmiş görünümü ve yetenekleri ile Jack-7 ismiyle göreceğiz. Jack-7, yenilenen görünümü ile bir hayli güçlü duruyor. Yenilenen görünümündeki yeşil renk aydınlatması ile rakiplerinin canını yakmak için can atan Jack-7, 19 Mayıs'ta oyundaki yerini alacak.

Tekken 7 şimdlik Japonya'daki arcade makinelerinde oynanabilir durumda. Önümüzdeki aylarda PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için çıkışını gerçekleştirecek oyunun net çıkış tarihi aralığı henüz açıklanmadı.