Take Two'nun Evolve'dan beklentisi büyük!

Take Two'nun Evolve'dan beklentisi büyük!

2K Games, 2K Sports ve Rockstar Games gibi büyük oyun firmalarını bünyesinde barındıran Take Two, Evolve'den beklentisini açıkladı.

Left 4 Dead oyunu ile kendisini yakından tanıdığımız Turtle Rock'ın canavar avlama üzerinde kurulu FPS oyunu Evolve'un yayımcılığını üstlenen 2K Games firmasını bünyesinde barındıran Take-Two'nun CEO'su Strauss Zelnick, geçtiğimiz Şubat ayında piyasaya çıkan Evolve oyunu hakkında düşüncelerini paylaştı.

Evolve için Arena modu duyuruldu

Zelnick, yaptığı açıklamalarda Evolve'nin geleceği üzerine olumlu mesajlar verdi. Zelnick, yaptığı açıklamada Evolve'un adının Grand Theft Auto, Red Dead Redemption, Borderlands, Civilization ve BioShock gibi sürekli anılacağını belirleterek, Evolve'un marka olarak görülebileceğine açıklamalarında yer verdi. Açıklamalarının devamında Evolve'un çok oyunculu bir oyun olduğuna vurgu yapan Zelnick, oyuncuların bu durumda çok memnun olduğunu ve oyunun çıkışından bu yana 27 milyon maçın oynandığını açıklamasına ekledi. Zelnick, Evolve'un 2.5 milyon adet sattığını belirterek, oyunun gidişatından memnun olduklarını ve henüz 10 milyon satış rakamına ulaşmamış olsa bile Evolve'nin kendileri için önemli bir marka haline geldiklerini söyledi.