Steam 2017 Yaz İndirimleri, 11 ile 30 TL Arasındaki En İyi Oyunlar

Steam 2017 Yaz İndirimleri, 11 ile 30 TL Arasındaki En İyi Oyunlar

Bütün oyuncuların beklediği an geldi ve Steam 2017 Yaz İndirimi başladı! Peki bu fırsat hazinesinde 11 ile 30 TL arasındaki en iyi oyunlar hangileri? Sizler için seçerek hazırladığımız listemize buyurun.

Shadow of Mordor (11.80 TL)

Orta Dünya'nın sırlarla dolu macerasına hoş geldiniz. Birbirinden tehlikeli yaratıklarla ve düşmanlarınızda savaşırken güç yüzüklerinin sırlarını keşfedin.

Rocket League (18.60 TL)

Futboldan sıkıldınız mı? Peki bu spora biraz renk, biraz hız ve heyecan katmaya ne dersiniz? O halde sizi Rocket League'ye alalım! Birbirinden hızlı arabalar ve eğlenceli oyun stiliyle Rocket League, tam size göre!

Firewatch (13.95 TL)

Doğayı sever misiniz? Kim sevmez ki?! Peki onunla iç içe olabileceğiniz ve onu koruyabileceğiniz bir mesleğe ne dersiniz? Firewatch bizlere, eşsiz doğanın güzelliklerini ve onunla yakından ilgilenebilme fırsatını sunuyor. Gizemli hikayesi de cabası...

The Long Dark (22.00 TL)

Jeomanyetik bir felaket sonrası hayatta kalma konusunda kendine ne kadar güveniyorsun? Burada tek düşmanın, doğa ananın zorlu koşulları ve soğuk! Sınırlarını zorlamaya ve içgüdülerine güvenmeye hazırsan The Long Dark seni bekliyor!

Wasteland 2: Director’s Cut (14.75 TL)

Wasteland'ın tehlikelerle dolu dünyasına hazır mısınız? Peki Wasteland'a adaleti ve güvenliği geri getirmek için strateji bilginize ve içgüdülerinize güveniyor musunuz? Bütün bu soruların cevabını öğrenmek çok kolay.

Call of Duty: Modern Warfare 2 (24.50 TL)

Call of Duty'nin zorlu savaş dünyasına tekrar hoş geldiniz. Güvenebileceğiniz şeyler kendiniz ve ekipmanınızla sınırlı. Yapmanız gereken tek şey ise bu zorlu mücadeleden canlı çıkmak!

Cities Skylines (16.49 TL)

Son yıllarda şişen emlak balonu hepimizin malumu ve bu konuda herkesin üç aşağı beş yukarı "Ben olsam şöyle yapardım." diyebileceği bir konu mevcut. Peki bu bilginizi Cities Skylines'de değerlendirmeye ne dersiniz? Hayalinizdeki şehri kurup istediğiniz gibi düzenleyebilmek, sadece birkaç tık uzağınızda!

Mafia II (11.80 TL)

Vito Scaletta'nın kendi namını salması ve birbirinden heyecanlı maceralarına ortak olun. Tehlikeli hesaplaşmalardan canlı çıkabilecek misiniz? Mafia II şimdi sizleri bekliyor!

ARK Survival Evolved (24.01 TL)

Kökenimize, yani ilkel atalarımızın hayatına bir fiil dahil olabileceğimiz ve bu hayatı istediğimiz gibi geliştirip düzenleyebileceğimiz Ark Survival Evolved'e sahip olmak artık daha kolay.

Totalwar: Rome II Emperor Edition (22.25 TL)

Politika, savaş ve şehirleri yönetmek için benzersiz bir fırsat sunan Totalwar: Rome II Emperor Edition şimdi sizleri bekliyor. Bu güzel fırsatı kaçırmadan elinizi çabuk tutun!