Star Wars Battlefront II Hakkında İlk Detaylar!

Star Wars Battlefront II Hakkında İlk Detaylar!

Orlando'da gerçekleşen "Star Wars Celebration"da, EA ve DICE, Star Wars Battlefront II hakkındaki ilk detayları bizlerle paylaştı.

"Star Wars Battlefront II, bize, tek kişilik bir Star Wars hikayesi oynama fırsatı sunuyor. Hikayede, İmparatorluk'tan Komutan Iden Versio'yu oynayacağız. 2. Death Star'ın yıkımına tanıklık ettikten sonra, Iden'in takımı, "Star Wars: Return of the Jedi" ve "Star Wars: The Force Awakens" arasındaki 30 yıllık boşluğa uzanan olağanüstü bir intikam, ihanet ve kurtarma görevinde yer alıyor. Yol boyunca Iden ve arkadaşları, Star Wars'un en büyük karakterleriyle karşılaşırlar. Bu sevilen kahramanların bir çoğunun kontrolünü, fantastik gezegenler serisine uzanan bir macerada ele geçireceksiniz ve daha önce oyun içerisinde hiç görmediğiniz, merak uyandıran ayarlara da sahip olacaksınız."

Oyunun "multiplayer" moduna gelirsek eğer, seçeneklerin bu sefer daha iyi olduğunu söyleyebilirim. Star Wars film tarihinin tüm dikkate değer dönemleri ve en ünlü kahramanları, Battlefront II'de oynanabilir olacak. Bu karakterler; Luke Skywalker, Kylo Ren, Yoda, Darth Maul ve Rey'i içeriyor. Bu kahramanların her biri, oyunculara her karakteri kullanmanın yeni yollarını sunmak için kendi özelleştirme seçeneklerine sahip olacaklar. Aynı zamanda bu karakterler, kendi zamanlarının dışında da olsa diğer karakterlerle savaşabilecekler. Yoda/Kylo Ren dövüşlerine hazır olun!

Oyuncular, multiplayer modda, 40 oyuncuya kadar takım kurabilirler. Bu modda, "Starkiller Base, Theed, Takodana, Mos Eisley, Endor, Hoth" gibi bazı yeni yerler mevcut.

Battlefront II, 17 Kasım 2017'de PS4, Xbox One ve PC platformları için çıkacak. Oyunun "Deluxe Edition"unu ön sipariş edenler 14 Kasım'dan bir kaç gün önce oynayabilecekler.

Görünüşe göre EA ve DICE, orijinal Battlefront oyunundan aldığı şikayetleri göz önünde bulundurmuşa benziyor.