Sniper: Ghost Warrior 3 İçin Yeni Güncelleme!

Sniper: Ghost Warrior 3 İçin Yeni Güncelleme!

Geçtiğimiz haftasonu CI GamesSniper: Ghost Warrior 3 oyununun kayıt dosyalarındaki bir hatayı düzeltmek için yeni bir güncelleme yayınladı. Bu sorunun, birçok PC oyuncusunu son derece sinirlendirmesinin ardından CI Games bugün yaptıkları bir açıklamayla bu gibi problemleri düzeltmek için yeni bir güncelleme yayınlayacaklarını duyurdu.

CI Games, yaptıkları açıklamada:

Oyundaki probleme bağlı olarak, yaptığımız son güncellemeyle durumu düzelttik. Şu anda, yakın zamanda yayınlamak üzere, bulut sistemi ve bozuk kayıt dosyalarıyla ilgili, daha büyük bir PC güncellemesi üzerinde çalışıyoruz.” detaylarına değindi.

Sniper: Ghost Warrior 3

Oyuna henüz başlamadıysanız oyun bir önceki versiyonuna geri dönecek ve sorunsuz çalışacak… Yani, en azından biz öyle umuyoruz. Bu problemden etkilenen oyuncular, son güncellemeyle birlikte sorunun ortadan kalktığını görecekler. Aynı zamanda CI Games, oyunun performans özelliklerini arttırmak için de yeni bir güncelleme üzerinde çalıştıklarını açıkladı. Belki de önümüzdeki güncellemede bu performans iyileştirmelerini de görürüz. Ya da görmeyiz kim bilir?