Sniper Elite 3 Sistem Gereksinimleri

Sniper Elite 3 Sistem Gereksinimleri

Nişancılık oyunlarının farklı bir versiyonu olarak Rebellion tarafından geliştirilen Sniper Elite 3 ile tanışmaya hazır olun. 1 Temmuz tarihinde raflardaki yerini alan oyun daha şimdiden büyük bir oyuncu kitlesinin markajı altında kaldı. Sniper Elite 3 Sistem Gereksinimleri özelliklerine bakıldığında çok beklenti içinde olmadığını görüyoruz. Zira oyunun görselliği açısından bir iddiası da yok. Oyun daha çok dinamikleri ile dikkat çekiyor. Savaş oyunlarını devam ettiren geliştirici firmaların son zamanlarda klişeleşmiş konularından dolayı eleştiri almalarından dolayı Rebellion bu oyununda birkaç değişiklik yapmış. Sniper Elite 3 En Yüksek (Önerilen)Sistem Gereksinimleri oyundan ses efektleri konusunda daha fazla keyif almamızı sağlarken aynı zamanda görsel açıdan da farkını ortaya koyuyor. Savaş ve nişancılık oyunlarında en önemli detay oyunun dinamikleridir. Bu oyunda da dinamiklerin tadını çıkarabiliyoruz. Sniper Elite 3 En Düşük (minimum) Sistem Gereksinimleri ile oynandığında ise yine oyundan keyif alabiliyoruz. Eğer sistem özellikleriniz minimum eş değerdeyse üzülmeyin. Çünkü sistem gereksinimleri açısından çok büyük fark olduğunu söyleyemiyoruzJ

Sniper Elit 3, klişeleşmiş Dünya savaşlarının aksine bu sefer Afrika’ da geçiyor. Oyunda ara sahneler yok denecek kadar az. Bu da oyunun en iyi özelliği diyebiliriz. Çünkü savaş oyunlarında çok uzun süren sahneler olabiliyor. Sniper Elite 3 bu sahneleri en aza indirgemiş. Gizlilik oyunlarını seviyorsanız Sniper Elit 3 tam size göre diyebiliriz. Dürbününüz ve silahınız ile çok farklı bir konseptte oyuna dahil oluyorsunuz. Oyunda sessiz olmak ilk şart. Oyun geliştirici firma sessizlik konusunda farklı bir dinamik de geliştirmiş. Silahı kullanmadan önce ses çıkarmanız gereken durumlar ile karşılaşabiliyorsunuz. Tüfek ile ateş ederek herkesi karşınıza alacağınıza, ateş etmeden önce bir gürültü çıkartarak dikkat çekmemeye çalışıyorsunuz. Oyunun başka bir özelliği de oyunda sonuna kadar özgür olmanız. Oyunda bir yol belirleyici yok. İstediğiniz yöne gidebiliyorsunuz. Bu da oyunun dinamiklerinin biraz daha gelişmiş olduğunu gösteriyor. Sniper Elite 3 Sistem Gereksinimleri bakımından aslında çok da beklenti içinde değil. Ama oyunun içeriğine baktığınızda farklı bir konu ve dinamik özelliği ile karşılaşıyorsunuz.

Sniper Elite 3 mantığı çok basit olan bir oyun. Her bölüm için belirlenmiş olan görevleri tamamlıyorsunuz. Her bölüm 20 dk ile 1 saat arasında değişen sürelerde tamamlanıyor. Büyük bir alanda istediğimiz gibi dolaşarak görevimizi tamamlıyoruz. Oyunun en can alıcı tarafı da bu. Yanımıza 3 farklı silah alıyoruz. Silahlar arasından fazla tercih şansımız yok. Oyunda belirttiğimiz gibi sessiz olmamız gerekiyor. Ama silahlarımızda susturucu yok. Bu neden ile de farklı teknikler geliştirmemiz gerekiyor. Sniper Elite 3 En Yüksek (Önerilen)Sistem Gereksinimleri ile minimumda istenenler hemen hemen aynı. Yani sistem özellikleriniz için çok fazla sorun yaşamayacaksınız. İçerik ve konu bakımından farklı olması ile şuanda nişancılık oyunları arasında en çok tercih edilen oyunlar arasında kendini gösteriyor. Silahlardan en kullanışlısı tüfekler. Çünkü hem daha iyi nişan almamızı sağlıyor hem de daha fazla mermi alıyor. Susturucusuz silahlarda kendi örtücü sesimizi yaratmamız gerekiyor. Bunu da çevredeki jeneratörleri bozarak ya da belli aralıklar ile geçen uçaklardan yararlanarak sağlayabiliyoruz.

Oyunda bir nişancıdan çok gizli bir casus havasında oluyorsunuz. Oyunun bütününe bakıldığında keskin nişancı havasında bir oyun bekleyenler için can sıkıcı olabilir. Konu olarak genel anlamda memnun edici özelliklere sahip bir oyun. Sniper Elite 3 En Düşük (minimum) Sistem Gereksinimleri ile de istenen keyfi verebiliyor. Onun için de oyuncu kitlesi fazla olacağa benziyor. Sistem özellikleri bakımından da herkesin oynayabileceği düzeyde olan oyun şuanda herkesin beğenisini topluyor. Gizlilik oyunlarının keskin nişancı oyunları ile birleştirilmiş halini görmek isteyenler bu oyuna göz atabilirler. Oyun grafik açısından biraz eksik kalsa da farklı özellikleri bu dezavantajı kapatacak nitelikte.  Dinamikleri açısından şuanda en çok beğenilen oyunlar arasında görülüyor. Nişancılık oyunlarının farklı bir versiyonu için bu oyun ile mutlaka tanışın. Hikayesiz bir oyun ile farklı bir konsept belirlenmiş ve aslında hiç de fena olmamış. Oyunun en büyük özelliği kocaman bir alanda özgür olmamız. Yapacağımız görev için bir yön belirleyicimiz yok. Bu da gezindiğimiz alan içinde bizleri özgür kılıyor. Nişancılık ve savaş oyunlarının hepsinde bir yön belirleyici mutlaka olur. Bu defa farklı bir formatta yolumuza devam ediyoruz. Oyunun bu en büyük özelliğine ilave olarak da sahnelerin az olması dikkat çekiyor. Savaş oyunlarında uzun uzadıya süren sahneler bu oyunda yok. Bu da oyunun sürükleyiciliği için etkili oluyor. Sniper Elite 3 ile keyifli bir mücadeleye hazır olun. Çünkü oyunda oldukça uzun ve keyifli bir yolunuz olacak.

[baslik]Sniper Elite 3 Sistem Gereksinimleri;[/baslik]

Sniper Elite 3 En Yüksek (Önerilen)Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi :Win 7 64 ya da daha üst bir versiyon

İşlemci :Core 2 Quad Q8400 2.66GHz ya da FX-8100

RAM : 4 GB

Ekran kartı :GeForce GTX 260 ya da Radeon HD 4850(+2048MB)

DirectX :DX 11

Gerekli Boş Harddisk Alanı :18 GB

Sniper Elite 3 En Düşük (minimum) Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi :Win 7 64 ya da daha üst bir versiyon

İşlemci : Core 2 Duo E6300 1.86GHz ya da Athlon 64 X2 Dual Core 4200+

Gerekli Boş Harddisk Alanı : 18 GB

Ekran kartı :GeForce GT 630 GDDR5 ya da Radeon HD 4670 1GB(+1024MB)

DirectX :DX 11

RAM : 2 GB

Sniper Elite 3 En Yüksek (Önerilen)Sistem Gereksinimleri

Sniper Elit 3 ile gizlilik ve nişancılık oyunları için en iyi örneklemeleri aynı anda göreceksiniz. Nişancılık oyunlarında hakim olan özellikleri çok fazla taşımıyor olsa da içeriği açısından çok beğenilen bir oyun. Sniper Elite 3 En Yüksek (Önerilen)Sistem Gereksinimleri için işletim sistemi  olarak Win 7 64 ya da daha yüksek bir versiyon, işlemci  olarak Core 2 Quad Q8400 2.66GHz ya da FX-8100, 4 GB RAM, ekran kartı GeForce GTX 260 ya da Radeon HD 4850(+2048MB) ve DirectX  için de DX 11 gerekiyor. Hard disk alanının da 18 GB olması gerekiyor.

Sniper Elite 3 En Düşük (minimum) Sistem Gereksinimleri

Minimum özellikleri ile de büyük bir keyif ile oynanabilen Sniper Elite 3 oyun severleri daha özgür bir alanda mücadeleye davet ediyor. Harita olarak oldukça geniş bir alana sahip. Gideceğimiz yeri oyun belirtiyor ve daha sonrasında bizi özgür bırakıyor. Sniper Elite 3 En Düşük (minimum) Sistem Gereksinimleri işte bu özelliklerin tamamında bize tam performans olarak destek verebiliyor. Bu da oyunda aranan en büyük özellik. Minimum da gereken özellikler, harddisk için 18 GB boş alan, Directx DX 11, 2GB RAM, Core 2 Duo E6300 1.86GHz ya da Athlon 64 X2 Dual Core 4200+ işlemci, Win 7 64 ya da daha üst bir versiyon işletim sistemi.