Shadow Warrior 2 duyuruldu!

Shadow Warrior 2 duyuruldu!

Flying Wild Hog tarafından geliştirilen Shadow Warrior serisinin yeni oyunu olacak olan Shadow Warrior 2 resmi olarak duyuruldu.

Flying Wild Hog'un geliştiriciliğini üstlendiği 2013 yapımı FPS oyunu Shadow Warrior, ilk olarak PC platformuna çıkmış, geçtiğimiz sene de yeni nesil konsollar için yayımlanmıştı. Olumlu geri dönüşler alan ve başarılı bir oyun ortaya koyan Flying Wild Hog, seriyi devam ettirme kararı aldı ve Shadow Warrior 2 geçtiğimiz gün resmi olarak duyuruldu.

Önümüzdeki günlerde düzenlenecek olan E3 2015 fuarında tanıtılması beklenen Shadow Warrior 2 ilgili olarak detaylı bir açıklama yapılmış değil. Fakat yapımcı şirket serinin yeni oyunu için bir site açtı ve bu site üzerinden serinin yeni oyunu hakkında birkaç bilgi edinebiliyoruz. Shadow Warrior 2 için açılan siteye baktığımız zaman oyunun PlayStation 4, Xbox One ve PC platformu için geliştirilmekte olduğunu görüyoruz. Aynı zamanda sitede serinin yeni oyununun duyuru videosuna da yer verilmiş. Oyunun henüz ne zaman çıkış yapacağı belli değil. Fakat bu bilginin E3 2015'te kesinlik kazanması bekleniyor. Oyunun yayımlanan ilk videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.