Sega Firmasından Atari Sevenlere Büyük Sürpriz!

Sega Firmasından Atari Sevenlere Büyük Sürpriz!

Atari sevenler için retro oyunlar tasarlayan Sega firması, retro yapısıyla ön plana çıkarılan oyununu duyurdu. Önemli bir konsol yapısı ile karşımıza çıkan bu oyun için söyleyecek çok fazla şey var. Hem retro yapısı ile ilgi çekiyor hem de 36 farklı arcade oyunu ile önemli seçenekler sunuluyor. Kesinlikle insanların isteklerine ve ihtiyaçlarına dair fırsat sunan bu oyun, fantezi dünyalarının da olmazsa olmazı oluyor haliyle oyun konusunda.

Sega firmasını pek çoğumuz çocukluktan hatırlarız. Hatta yaşlı olmayanlar gençler bile rahatlıkla hatırlayacaktır. Oyun evleri, internet kafeler ve benzeri salonların en büyük oyunları olan bu oyunlar, artık yeni seri ile tekrar geliyor. Hem de minik bir seri olarak.

Ülkemizdeki fiyatı da çok yüksek!

Astor City Mini olarak üretilen bu yeni seri herkesi içine alacak güzelliklere sahip ve hepimizi mutlu edecek türden çözümler üzerinde çalışıyor.

Astro City Mini hem basit hem de şık duran 6 farklı tuşa sahip ve 1 tane de yönetim koluna sahip. Bu sayede oyunlar çok daha eğlenceli olacak ve gayet de zevkli şekilde oynanabilecek.

Sizin için üretilen ve size dair büyük bir dengede beklenti yaratan bu sistem için tek bir tıklama işimizi görecektir. Duyurduğu mini oyun konsolu ile fiyatını ön plana çıkaran bu ürün için ülkemizde yaklaşık  olarak 900 TL artı vergiler şeklinde bir satış rakamı olacak gibi görünüyor.