Seafight Balkabağı Festivali – Korkunun Dönüşü

Seafight Balkabağı Festivali – Korkunun Dönüşü

31 Ekim – 11 Kasım arasında, Seafight denizleri çok daha korkunç olacak! İki aşamadan oluşan ve korkunç bir Boss içeren Balkabağı Festivali, kalbi zayıf olanlara göre değil!

Hava açık ve deniz sakin... Şimdilik! Gerçek korsanlar bilir ki bu durum Seafight'da fazla uzun sürmez. Havada ürpertici bir soğukluğun olduğu dönem tekrar geldi!

31 Ekim'den sonra, korkunç düşmanlar Seafight denizlerini dolduracak ve güçlü balkabaklarıyla vurulmak için can atan tüyler ürpertici minyonlarını etrafa salacak!

Ödül olarak Örümcek, Kemik ve Balkabağı alacaksın. Ancak endişelenme, bu ürpertici para birimiyle Karaborsa'dan muhteşem lanetli öğeler alabileceksin! Buna en korkunç kabuslarında bile göremeyeceğin cephane türleri, gemi modelleri, hayvanlar ve buff öğeleri de dahil.

Bunlar seni korkutmaya yettiyse, bir de ürkütücü Boss'un geleceği ikinci aşamayı gör. Yenildiğinde ne ödül mü alacaksın? Seafight'ın yepyeni Balkabağı Etkinliği bonus haritası!

Bu yeni özel bonus haritalarını tamamladığında, bir bilet kazanacaksın. Yeterli bilet topladığında, Boss Haritasına ulaşabilirsin! Bu Seafight'da yeni bir özellik!

Hemen taze Balkabağı Cephane toplamaya başla ve Balkabağı Festivali boyunca kurbanlarının adlarını balkabaklarına oy!

Balkabağı Festivali – Korkunun Dönüşü