Sacred 3 Sistem Gereksinimleri

Sacred 3 Sistem Gereksinimleri

Mitolojik öğeleri sevenler için geliştirilmiş olan oyun Deep Silver tarafından 2013 yılında piyasalara sunuldu. Diablo tarzı ile oyunculara renkli bir dünya sunuyor. Oyunda sınıflardan birine dahil olarak kendimizi epik bir savaş içinde buluyoruz. Sacred 3 sistem gereksinimleri incelendiğinde yüksek seviyede beklentide olan kısım ekran kartı olarak görülüyor. Savaş oyunlarında mitolojik öğeler bugüne kadar hep beğenildi. Bugün de oyun severlerin ilgisini çekmeye devam ediyor. Sacred 3 minimum sistem gereksinimleri için de çok fazla beklentide değil. Bu açıdan da birçok oyun severin gönlünü kazanmışa benziyor. Sacren 3 önerilen sistem gereksinimleri ile de daha yüksek seviyede bir performans yakalamak mümkün. Dahil olduğunuz sınıflarda edineceğiniz farklı yetenekler ile savaşlarda daha farklı performanslarınız olacak. Sınıf seçimlerinizde keyif alacağınız karakterlere bürünmeyi tercih edin.

Mitolojik öğeler ile süslenmiş savaş oyunlarına 2013 yılında dahil olan Sacred 3, savaş oyunlarında epik tarzları sevenler için keyif verici. Değişik ve birbirinden güçlü yaratıklar ile vereceğimiz mücadelede, seçtiğimiz sınıfların bize verdiği yetenekler ile savaşıyoruz.  Oyunda amaç Ancaria’ nın kalbini ele geçirmek. Ancaria’ nın kalbini kim ele geçirirse dünyanın kaderini yönetecek. Bunun için de zorlu bir mücadeleye girmemiz gerekiyor. Zane Ashen’ in dünyaya getireceği yıkıcı terörü durdurmak için bir grup kahramanın mücadelesi gerekiyor. İşte bu gruba dahil olacak karakterlerden biri de biziz. Grupta 4 kişi olacak ve bu kişiler kendi aralarında da tatlı bir rekabet içinde olabilecek. Oyuna keyif katan unsurlardan birisi de bu Sacred 3 sistem gereksinimleri bakımından yeterli olan bir sistem ile oyundan daha fazla keyif almak mümkün. Sistem gereksinimleri zaten çok yüksek seviyede değil ama görsel açıdan daha iyi bir performans almak isteniyor ise Sacred 3 önerilen sistem gereksinimleri tercih edilebilir. Oyunda bahsettiğimiz sınıflardan en ok tercih edilenler Safiri Warrior ve Ancarian Lancer sınıfları. Oyuncular dahil oldukları sınıflar ile kombat şekillerini, ekipmanlarını ve Perk’ lerini seçmek zorundalar. Oyunda birden fazla bölge, çeşitli mitolojik öğeler ve zengin bir içerik bulunuyor. Bu bölgelerden birçoğu Sacred’ in bir önceki sürümlerinde olan bölgeler. Sistem gereksinimleri açısından çok beklentisi olmayan bu oyundan keyif alacağınızı düşünüyorum. Oyunda yer verilen mekanlar rengarenk dizayn edilmiş.  Dünyanın kaderini değiştirmek için renkli bir dünyada savaşmak ayrı bir keyif veriyor olsa gerek. Diablo tarzı sevenler için de yeni bir tat oluşturabilecek bir oyun. Ashen imparatorluğu’ na karşı verdiğimiz mücadele epey bizi zorlayacak olsa da her yeni tecrübemizde daha da güçleneceğiz. Bu da oyunun sürükleyiciliğini arttıran bir etki olarak kendini gösteriyor.

Dünya’ nın kaderini belirleme çabamızda başarılı olmak için büyük bir mücadeleye girdiğimizden sürekli olarak yeteneklerimizi geliştirmek durumunda kalıyoruz. Oyun süresi boyunca etkileyici boss lar ile karşılaşıyoruz. Ödüllerimiz hazine, tecrübe ve yetenek olarak veriliyor. Oyunda dikkat çeken bir detay da birden fazla iklim olması. Normalde mitolojik öğeleri olan oyunlarda tek bir iklim oluyor. Bunda ise oyun geliştiriciler iklim detayına da yer vermişler. Epik savaş detayları ile süslenen oyunlardan olan Sacred 3 bu sefer oyuncuları farklı ve güncel tarzı ile karşıladı. Sacred 3 minimum sistem gereksinimleri ile de oldukça keyifli. Oyunda 4 kişiye kadar co-op olarak ilerleyebiliyoruz. Kendi aramızda da dostça bir rekabet olacağından oyun içinde oyun gibi bir durum olacak. Genel olarak oyun zaten keyif verici. Bu rekabet ortamının da olması ile farklı bir keyif daha katılmış.  Bu sürümde geliştirilen yaratıklarda da değişiklikler yapılmış. Daha güçlü ve tuhaf yaratıklar ile karşılaşabilirsiniz. Oyun dinamik olarak oldukça pratik geliştirilmiş. Hareketlerde esneklik kazandırılmış olması ile oyun daha akıcı olarak devam edebliyor. Kahramanlar kendi yeteneklerini kullanarak birçok tuhaf yaratıkla mücadele ederken bir yandan da takımdaki diğer elemanlar ile mücadele içinde oluyor. Bu da işin farklı bir zevkli tarafı. Yeteneklerimiz oyun devam ettikçe gelişiyor ve daha güçlü oluyoruz. Yeteneklerimiz geliştikçe daha iyi mücadele ediyoruz ve oyun daha hızlı devam ediyor. Epik savaş detayları ile süslenmiş oyunlara benzeyen bu oyunda farklı olan özellikler arasında grafiklerinin geliştirilmiş olması geliyor. Oyunda rengarenk bir dünya içinde oluyoruz. Mitolojik öğeleri bol bol göreceğiniz oyundan keyif alacağınız kesin. Deep silver bu oyun ile çıkış yaparken mitolojik öğeleri ön planda tutmaya önem vermiş. Oyun severler açısından da beğeni ile karşılanmışa benziyor. Oyunda kullanacağımız malzemeler ve silahlar da çok çeşitli görülüyor. Kullanabileceğimiz silahlar her yeni tecrübemizde değişiyor. Yeni ve daha etkili silahla sayesinde daha kolay ve etkili mücadele edebiliyoruz. Oyuna başlarken bize keyif verecek bir sınıfa dahil olduğumuzda daha fazla keyif alabiliriz. Oyuna başlarken sınıfları mutlaka iyi inceleyin. Animasyon tarzı görselleri ile verdiğimiz mücadele içinde eğlenceli zaman geçiriyoruz.

[baslik]Sacred 3 Sistem Gereksinimleri;[/baslik]

En Düşük (minimum) Sistem Gereksinimleri:

İşlemci: Intel Pentium D 945 / AMD Athlon 64 X2 6000+

Ekran Kartı: GeForce GT 610 / Radeon HD 4770

RAM:  2 GB

DirectX: 9.0c

İşletim Sistemi: Windows Vista

Gerekli Boş Harddisk Alanı: 25 GB

Önerilen (maximum) Sistem Gereksinimleri:

İşlemci: Intel Pentium D 945 / AMD Athlon 64 X2 6000+

Ekran Kartı: GeForce GT 610 / Radeon HD 4770

RAM:  2 GB

DirectX: 9.0c

İşletim Sistemi: Windows Vista

Gerekli Boş Harddisk Alanı: 25 GB

Sacred 3 en düşük (minimum) sistem gereksinimleri detayları:

Sacred serilerinde en çok mitolojik öğeleri görüyoruz. Epik savaş içinde olduğumuz bu oyunda elbette sistem gereksinimleri için beklenti yüksek olacaktır. Sacred 3 minimum sistem gereksinimleri için İşlemci olarak Intel Pentium D 945 / AMD Athlon 64 X2 6000+, ekran kartı için GeForce GT 610 / Radeon HD 4770, 2 GB RAM, DirectX: 9.0c, İşletim sistemi için Windows Vista ve 25 GB boş harddisk alanı gerekiyor. Minimumdaki gereksinimlerin tavsiye edilen sistem gereksinimlerden farklı olmaması bizlerin de oyundan beklentisini yükselten bir durum Görsel açıdan oldukça doyurucu olan oyundan minimumda en iyi performansı alabiliyoruz. Oyundan minimumdaki özellikleri ile tam performans elde edebiliyoruz. Bu da oyunun görsel olarak oldukça doyurucu olduğunun bir kanıtı. Renkli bir dünyada savaşmaktan keyif alıyorsanız oyun tam size göre.

Sacred 3 önerilen (maximum) sistem gereksinimleri detayları:

Sacred 3 önerilen sistem gereksinimleri için ise yine aynı özellikler gerekiyor.işlemci için Intel Pentium D 945 / AMD Athlon 64 X2 6000+, ekran kartı olarak GeForce GT 610 / Radeon HD 4770, 2 GB RAM, DirectXiçin 9.0c, işletim Sistemi olarak yine Windows Vista ve 25 GB boş harddisk alanı gerekiyor. Sistem gereksinimleri bakımından minimumda bile yüksek beklentide olan bu oyun için tavsiye edilen sistem gereksinimi de yine aynı olacaktır. Oyundan alınan keyif ise kendimizi bir kahraman gibi hissettirmeye yetiyor. Mitolojiye meraklı iseniz ve oyunda mitolojik öğelerin olması size keyif veriyorsa bu oyunu mutlaka deneyin.