Risen 3: Titan Lords Sistem Gereksinimleri

Risen 3: Titan Lords Sistem Gereksinimleri

Risen serisinin üçüncü oyunu Titan Lords, RPG oyun türleri içinde piyasada büyük yer edinmiş oyunlardan birisidir. Piranha Bytes tarafından geliştirilen oyunun yayımcılığı Deep Silver tarafından yapılmıştır. Savaş, fantastik tarzı oyunlar arasında en çok beğenilen oyunlar arasında yer almış bir oyundur. İlk iki serisinde ortalamanın üstüne çıkamayan oyun bu üçüncü serisine oldukça iddialı giriş yapmıştı. İkinci serisinde korsanlık temasını konu alan yapısı ile öne çıkmış fakat oynanış tekniklerini bu temaya göre ayarlayamamış olması nedeni ile eleştiri almıştı. Risen 3: Titan Lords sürümü ile yine korsanlık temasının olduğunu fakat ikinci serideki kadar abartı olmadığını görüyoruz. Risen 3: Titan Lords Sistem Gereksinimleri bakımından incelendiğinde ise diğer sürümlere göre daha yüksek beklentinin olduğunu görüyoruz.

Risen 3: Titan Lords, fantastik, savaş temalı oyunlar arasında bu senenin beğenilen oyunlarından birisi. Açık dünya RPG oyunları içinde serbestlik özelliği ile piyasaya giriş yaptı. Bu son sürümde oyuncular görev bildirimleri ile karşılaşmayacaklar. Oyun için yapılan en büyük yeniliklerden birisi bu. Hikayenin serbestliği oyuna daha fazla heyecan katıyor. Hikayenin neresinden deva edeceğinize siz karar veriyorsunuz. Risen 3: Titan Lords ile getirilen bu serbestlik, oyuncuyu hikayenin içine çeken bir yenilik. Ana karakteri oyunun başından başlayarak geliştiriyorsunuz.  Oyunda sizi görevler konusunda yönlendiren bildirimlerin olmaması keşfetme duygusunu tam olarak yaşamanızı sağlıyor. Risen 3: Titan Lords Sistem Gereksinimleri özelliklerine bakıldığında ise teknik açıdan yapılan geliştirmeleri de görebiliyoruz. Grafik dokuları, ses efektleri bakımından yenilikler söz konusu. Bunun yanında oynanış dinamikleri de diğer sürümlere göre daha pratikleştirilmiş. Risen 3: Titan Lords Önerilen Sistem Gereksinimleri ile oyundaki teknik güncellemeleri daha net görebiliyoruz.

Risen 3: Titan Lords ile görevleri tamamlayarak alacağımız Glory puanlar ile karakterimizi geliştiriyoruz. Ayrıca bu puanlar ile silahlarımızı da temin ediyoruz. Uzak menzilli ve farklı silahlar, dövüş teknikleri, büyü kabiliyeti, ikna yeteneği gibi yetenekleri karakterimize kazandırabiliyoruz. Teknik özellikleri konusunda geliştirilen oyun içinde çevre detaylarını da daha net görebildiğimizi söyleyebiliriz. Risen 3: Titan Lords Minimum Sistem Gereksinimleri özellikleri ile oynandığında da güncellemeleri görebiliyoruz. Ana karakterin yeteneklerinin artması ile oyuna daha güçlü devam edebiliyoruz. Ana karakterin yeteneklerinin nasıl olmasını istiyorsak oyunda ona göre bir gruba dahil olabiliyoruz. Demon Hunter, Guardian ve Voodoo Pirate gibi gruplara katılarak yeteneklerimizi belirleyebiliyoruz.

[baslik]Risen 3: Titan Lords Sistem Gereksinimleri;[/baslik]

Risen 3: Titan Lords Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Win XP 32 ya da daha üst bir versiyon

İşlemci: Pentium Dual Core E2180 2.0GHz ya da Athlon 64 X2 Dual Core 4200+

RAM: 2 GB

Gerekli Boş Harddisk Alanı: 10 GB

Ekran kartı: GeForce GT 240 ya da Radeon HD 3850(+512MB)

DirectX: DX 9

Risen 3: Titan Lords Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Win 7 64 ya da daha üst bir versiyon

İşlemci: Core 2 Duo E8400 3.0GHz ya da Athlon II X2 270

RAM: 4 GB

Gerekli Boş Harddisk Alanı: 10 GB

Ekran kartı: GeForce GTX 460 SE ya da Radeon HD 4890(+1024MB)

DirectX: DX 9

Risen 3: Titan Lords Minimum Sistem Gereksinimleri

Minimum özellikleri ile de keyifli bir oyun sunan Risen 3: Titan Lords RPG oyunlar arasında en çok merak edilen oyunlar arasında idi. Yeni güncellemeleri ve özellikleri ile beğeni alan Risen 3: Titan Lords Minimum Sistem Gereksinimleri için işletim sistemi olarak Win XP 32 ya da daha üst bir versiyon, işlemci için Pentium Dual Core E2180 2.0GHz ya da Athlon 64 X2 Dual Core 4200+, 2 GB RAM,  10 GB harddisk alanı, GeForce GT 240 ya da Radeon HD 3850(+512MB) ekran kartı ve DirectX DX 9 gerektiriyor.

Risen 3: Titan Lords Önerilen Sistem Gereksinimleri

Oyunu yüksek performansta oynamak isteyenler için Risen 3: Titan Lords Önerilen Sistem Gereksinimleri işletim sistemi olarak Win 7 64 ya da daha üst bir versiyon, işlemci için Core 2 Duo E8400 3.0GHz ya da Athlon II X2 270, 4 GB, 10 GB harddisk alanı, GeForce GTX 460 SE ya da Radeon HD 4890(+1024MB) ekran kartı, DirectX: DX 9 gerekiyor.