Riot Games ve HBO Reklam Ortaklığı Yaptı!

Riot Games ve HBO Reklam Ortaklığı Yaptı!

Riot Games ve HBO şirketi reklam ortaklığı yaptı. Game of Thrones dizisinin dördüncü sezonu öncesi yapılan bu anlaşmanın detayları haberimizde.

Riot Games ve HBO (Amerika'nın paralı televizyon kanal şirketi) reklam ortaklığı anlaşması yaptı!

Riot Games ve HBO şirketi, Game of Thrones dizisinin dördüncü sezonu premiyerinden önce reklam ortaklığı yaptı. Premiyerden önce başlayacak kampanya hakkında henüz ayrıntılı bir bilgi olmasa da, Riot Games'in eSpor ve Markalaşma sorumlusu Dustin Beck ortaklık ile ilgili şu sözleri söyledi;

"HBO'dan bizim oyuncularımız ve onların izleyicilerinin aynı ilgi alanlarını paylaştıklarına dair bir telefon aldık. Bu bizlerin insanlara yepyeni bir medya aracılığı ile ulaşması için gayet iyi bir fırsat. Hayranlarımızın neyi sevip neyi sevmediği konusunda derin araştırmalar yaptık ve neyin hoşlarına gideceğini biliyoruz. Tabii bunları yapmadan önce işlerimizin hayranlarımızın beğeneceği ve otantik şeyler olması gerekiyor. Oyuncularımızın umursamadığı markalarla doğal olarak çalışmıyoruz."

HBO ve Riot Games'in anlaşmasıyla ilgili sizler ne düşünüyorsunuz? Sonuçta iki firmada farklı alanlarda boy göstermiş durumda. Bakalım ilerleyen günlerde ortaklık ile ilgili ne gibi ayrıntılar ortaya çıkacak.

riotvshbo