Red Dead Redemption 2'den Bir Kötü Haber Daha

Red Dead Redemption 2'den Bir Kötü Haber Daha

Bugün Rockstar Games, Red Dead Redemption 2’nin 2018 ilkbaharına ertelendiğini duyurdu! Normalde oyun, 2016’nın sonlarında yayınlanacaktı ve sonradan bu yılın sonuna ertelenmişti.

Rockstar’ın kendi internet sitesinde yaptığı açıklamayla oyunun ertelendiğini şöyle duyurdu:

Red Dead Redemption 2, Playstation 4 ve Xbox One için 2018 ilkbaharında yayınlanacak. Bu acımasız dünya, Rockstar’ın son nesil konsol teknolojisi için hazırladığı ilk kapsamlı oyun olacağından, hayranlarımıza en iyi deneyimi yaşatacağımızdan emin olmak için biraz ekstra süreye ihtiyacımız var.

Sizlere yaşattığımız gecikme ve hayal kırıklığı dolayısıyla çok üzgünüz; fakat biz, bir oyunun yalnızca hazır olduğunda yayınlanması gerektiğine inanıyoruz. Bu yaz sizlere, oyun hakkında yeni gelişmeleri duyurmak konusunda son derece heyecanlı ve istekliyiz."

Gecikmenin yarattığı hayal kırıklığının ardından Rockstar, sebep olduğu bu hayal kırıklığını telafi etmek için hayranlarına küçük bir şey vermeye karar verdi. Aşağıda Rockstar’ın yayınladığı yedi yeni ekran görüntüsüne göz atabilirsiniz! Son derece detaylı görseller, oyunda göreceğiniz birçok mekanı sergiliyor.

Bu gibi ertelemelerin her zaman üzücü olmasına karşın, sonunda oyunun aldığı hal gerçekten de beklemeye değiyor. Ayrıca 2017’de birçok mükemmel oyun yayınlanmış durumda ve yayınlanmaya da devam edecek. Red Dead Redemption 2’yi de bu zaman aralığında yayınlamak, beklenen etkiyi yaratmak açısından pek de mantıklı bir hareket değil. En azından önümüzdeki zaman için, 2018’in başlarında bizleri mükemmel bir şeyin beklediğini biliyoruz! Önümüzdeki aylarda Rockstar’ın da söylediği gibi, Red Dead Redemption 2 hakkındaki heyecan verici gelişmeler için takipte kalın!

[gallery td_select_gallery_slide="slide" columns="4" ids="23489,23490,23491,23492,23493,23494,23488"]