Ramazan Bayramının Keyfi Karanlık Işık'ta Çıkar

Ramazan Bayramının Keyfi Karanlık Işık'ta Çıkar

Türkiye'nin MMORPG Oyunu Karanlık Işık, yüzlerce oyuncuyu bir araya getirdiği aksiyon, heyecan ve macera dolu hikayesine devam ediyor. Açılan 47. sunucu ile yeni oyuncular maceralarına başlarken, eski oyuncular da yeni bir başlangıç yapmak için sunucuya ilgi gösteriyor. Birbirinden farklı 3 karakterden sadece bir tanesi büyü ile ilgilenirken diğer ikisi yakın dövüşle düşmanlarını saf dışı bırakıyor. Henüz 1. senesini doldurmayan Karanlık Işık'ta oyuna başlangıçtan oynadığınız süre boyunca hem karakterinizi, hem evcil hayvanlarınızı hem de bineklerinizi geliştirmeniz için birbirinden farklı ve güçlü hediyeler sürekli olarak sizlere veriliyor. Böylede uzun bir seviye maratonu, gelen ek hediyelerle daha da keyifli hale geliyor. Yapılan yükle kazan ve harca kazan kampanyaları da oyuncuların oyun içerisindeki alışverişlerine göre rakiplerinden bir adım önde olmalarını sağlıyor.

[baslik]Karakter Gelişiminin Önemi[/baslik]

karanlik-isik-karakter-Ekrani

Karanlık Işık'ta karakterinizden sonra gelişmesi en öneli yardımcılar tabii ki evcil hayvanlar yani petler. Petler için büyülü taşların yanı sıra sürekli olarak beslenmelerini sağlayan yiyecekler de mevcut. Petlerinizle güçlerinizi birleştirdiğinizde, normal gücünüzden daha fazlasını kendinizde topluyor ve düşmanlara karşı daha güçlü hale gelerek, daha önce 2 3 düşmanla baş ederken, bu sayı aynı ana 8 9 düşmana kadar çıkabiliyor. Özellikleriniz, petlerinizin ve sizin seviyenizle birlikte artış gösterdiğinden, onların da sizlere Karanlık Işık dünyasındaki zorlu maceralarda destek olmasını sağlamanız gerekiyor.

[baslik]Birlikten Kuvvet Doğar![/baslik]

hegamonya-birlik-savasi-karanlik-isik

Birlikten kuvvet doğar felsefesinden yola çıkarak sizlere yardım eden binekleriniz ve petleriniz haricinde oyun içerisindeki Loncalar, Karanlık Işık deyimiyle Birlikler çok önemli bir sisteme sahip. Bu birliklerin içinde var olduğunuzda, loncalara özel yaratıklara karşı savaşarak farklı eşyaların ve gücünüzü arttıracak kapsüllerin farkına varıyorsunuz. Her MMORPG'de olduğu gibi Karanlık Işık'ta da Birliğinizle birlikte hareket ederek hafta içerisindeki Hegamonya Savaşlarına katılabilirsiniz. Karanlık Işık'ın gizemli dünyasına özgü olan bu savaşta, birlikler birbirleriyle savaşıyor ve savaş içerisinde belli puanlara ulaşanlar, o haftanın galibi olarak tüm dünyada krallıklarını ilan ediyorlar. Ayrıca bu savaşlardan gelen ganimetleri de tüm birlik oyuncuları arasında paylaşıyor.

Karanlık Işık, Ramazan Bayramı'nda da dopdolu içeriği, eğlenceli etkinlikleri ve kazandıran kampanyalarıyla Türk oyuncusunun tercihi olacak gibi gözüküyor. Oyuna girdikten sonraki ilk dakikadan itibaren sizi içine alan dünyası ile Karanlık Işık, heyecan ve aksiyon dolu macerasıyla sizleri zamanın farklı bölümlerinde savaşarak dünyayı gölge ordusundan korumak için kahramanlarını arıyor!

Kılıç ve büyü, cesaret ve inanç!

Eğer bunlar bende var diyorsan ey Kahraman, Karanlık Işık dünyası seni bekliyor!

- Basın bülteni