PUBG 12.2 güncellemesi Taego haritası ve yeni özelliklerle geliyor

PUBG 12.2 güncellemesi Taego haritası ve yeni özelliklerle geliyor

PlayerUnknown's Battlegrounds için yeni güncelleme 7 Temmuz Çarşamba günü için PC platformunda geliyor. Geliştirici konumunda olan Krafton, oyuncuların yeni Taego haritasına tam olarak ne zaman erişebileceklerini resmi olarak açıkladı. Ancak ufak bir sıkıntı var, bu güncelleme esnasında oyuna 8 saat boyunca erişim sağlanamayacak.

PUBG Discord sunucusunda oyunun geliştiricisi bugün erken saatlerde oyunun güncelleme öncesi bakımı için ne zaman çevrimdışı olacağı ve Taego haritasıyla ne zaman tam olarak yeniden yayına alınacağı konusunda açıklamalarda bulundu. PUBG oyunu 6 Temmuz Salı günü 17:30 PDT veya 7 Temmuz 01:30 / 02:30 BST tarihinden başlayarak tam 8 saat boyunca çevrimdışı olacak.

Taego Haritası 7 Temmuz'da Geliyor

7 Temmuz tarihindeki PUBG güncellemesi ile tüm dünya aynı anda yeni Taego haritasını canlı sunucularda deneyimleme şansına erişecek. PC platformu için bu harita şimdilik çıkışını gerçekleştirirken konsol sürümüne ise güncelleme 15 Temmuz tarihinde gelecek.

Peki yeni PUBG güncellemesi ile oyuna başka hangi yenilikler geliyor? 12.2 güncellemesi ile muhtemel oyunu değiştiren kendini diriltme mekaniği, yeni silahlar ve Hyundai Coupe tarzı yeni bir aracın da geleceği doğrulandı. Bu özellikler şu an için test sunucusunda kullanılıyor ancak 7 Temmuz Çarşamba günü genel kullanıma açılacak.