Project Cars 2 duyuruldu!

Project Cars 2 duyuruldu!

Bağımsız geliştirici Slightly Mad Studios geçtiğimiz ay çıkış yapan Project Cars'ın devam oyunu Project Cars 2'yi resmi olarak duyurdu.

İngiliz bağımsız video oyunu geliştiricisi Slightly Mad Studios, geçtiğimiz Mayıs ayında defalarca ertelenen yarış simülasyonu türündeki oyunu Project Cars'ı yeni nesil konsollar ve PC için piyasaya çıkarmıştı. Çıkışının ilk iki haftasında İngiltere'nin bir haftadaki en çok satanlar listesinde kendine ilk sırada yer bulan ve 1 milyondan fazla kopya satan Project Cars'ın devam oyunu olacak olan Project Cars 2 hiç beklenmedik bir şekilde duyuruldu.

Slightly Mad Studios, Project Cars 2'nin duyurusuyla birlikte oyunda nelerin yeni olacağından da bahsetti. Buna göre Project Cars 2'de 50 farklı bölgeden 200'ü aşkın yarış pisti, 40 farklı sınıftan 200'ü aşkın araba ve co-op kariyer modu yer alacak. Online Track Days etkinleri ile dünyanın dört bir yanından diğer oyuncular ile çevrimiçi mücadeleler verebileceksiniz.

Project Cars 2, serinin ilk oyununda olduğu gibi bağış toplayarak finanse edilecek. Oyunun ne kadar bağış aldığını buraya tıklayıp bağış sayfasına giderek görebilirsiniz.

Slightly Mad Studios, oyunun PlayStation 4, Xbox One, PC ve SteamOS için çıkış yapacağını açıkladı.

Project Cars 2'nin yayınlanan ilk ekran görüntülerini aşağıdan görebilirsiniz.

[gallery td_gallery_title_input="Project Cars 2" td_select_gallery_slide="slide" ids="8919,8923,8921,8920"]