Playstore'dan Tatil Kampanyası

Playstore'dan Tatil Kampanyası

TTNET dijital oyun platformu Playstore, kampanyaları ve süprizleriyle sömestr tatiline ayrı bir renk katacak. Tüm oyunseverler sömestr tatili boyunca "SüperCan 2" adlı oyunu Playstore'dan ücretsiz olarak indirme fırsatını yakalayabilecek. Detaylar yazının devamında!

playstore

Oyun severler İstanbul Kıyamet Vakti, FIFA 14, Battlefield4 ve Crysis 3 gibi oyun fırsatlarından yararlanabilecek.

İstanbul Kıyamet Vakti oyununun paketlerinde %25 indirim fırsatı varken, FIFA 14, Battlefield 4 ve Crysis 3 gibi oyunların 2 TL'den başlayan taksitlerle alma imkanı sunuyor.

TTNET'in ditijal platformu Playstore üzerinden yarı yıl tatilini kaçırılmayacak kampanyaları ile, oyun severler için güzel bir sömestr tatilini geçirmelerini sağlıyor. Playstore, sömestr tatiline girecek öğrencilere güzel bir fırsat sunuyor. Türkiye'nin çocuk kahramanı olan SüperCan'ın son oyunu "SüperCan 2", tatil boyunca Playstore'dan ücretsiz olarak indirebilecek. Playstore'da oyun severler için sürpriz hediyeler ile birlikte kaçırılmayacak indirimler bekleniliyor.

İstanbul Kıyamet Vakti oyunun paketlerinde %25 indirim fırsatı bulunurken, "FIFA 14, Battlefield 4, Crysis 3 ve Need for Speed Rivals" gibi bu yılın en popüler oyunlarından olan  Electronic Arts oyunları, 28 Ocak tarihine kadar aylık 2 TL'den başlayan taksitler ile oyun severler tarafından bekliyor.