Plants vs. Zombies Garden Warfare Sistem Gereksinimleri

Plants vs. Zombies Garden Warfare Sistem Gereksinimleri

Popcap Games tarafından geliştirilen ve Electronic Arts tarafından yayınlanan Plants vs. Zombies: Garden Warfare, kule savunma oyunu olarak piyasaya sürülen bir video oyunudur. Bugüne kadarki oyun tarzlarından biraz farklı olarak farklı bir oyuncu kitlesine hitap etmesi ile gündeme gelmişti. Fakat bugün birçok kişinin eğlenerek oynadığı bir oyun haline geldi. Farklı bir tarzı olan oyunda, zombi bitkilere karşı mücadele içinde olacağız. Oyun ilk olarak mobil platformlar için çıkarılmış ve daha sonra Xbox One ve Xbox 360 için çıkarılacağı duyurulmuştu. Şuanda tüm oyun konsollarında ve PC de oynanabiliyor.

Plants vs. Zombies: Garden Warfare Sistem Gereksinimleri özellikleri bakımından tüm PC lerde oynanabilecek düzeyde. Teknik özellikleri bakımından en son güncellemeler ile oldukça başarılı bir çıkış yaptı. Sürpriz bir şekilde TPS oyunu olarak piyasaya çıkan oyunda yoğun olarak rekabet duygusunu hissediyoruz. Oyun içinde seçmemiz gereken sınıflar olacak. Dahil olduğumuz sınıfa göre ilerleme sağlayacağız. Farklı modları da olan oyunda, moda göre zorluk derecesi değişiyor. Oyunda kooperatif modu ve dört rekabetçi modları var. Multiplayer modu ile oyunu çok daha keyifli oynayabiliyoruz. Rekabetçi modları farklı dallarda karşımıza çıkıyor. Takım modu, bahçe ve mezarlık ya da karışık mod olarak belirlenen tarzlarda keyfimize uygun bir mod seçebiliyoruz. Plants vs. Zombies: Garden Warfare Önerilen Sistem Gereksinimleri özellikleri ve minimumdaki özellikler ile akıcı bir şekilde oynanabiliyor. Sitem gereksinimleri her PC için uygun olabilecek düzeyde olduğu için tüm kullanıcılar oyunu oynayabiliyor.

Plants vs. Zombies: Garden Warfare Minimum Sistem Gereksinimleri özellikleri, grafiksel olarak biraz dezavantaj yaratsa da oyun yeni güncellemeleri sayesinde daha önceki sürümlerine göre çok daha başarılı. Birçok modunun olması, multiplayer özelliğinin olması, Frosbite 3 oyun motoru ile oyunun daha kaliteli olarak sunulması ile 2013 yılının en çok oynanan oyunları arasında idi. Bu sene de oyun için olan talepler aynı düzeyde ilerliyor. Oynanış dinamikleri açısından da geliştirilmiş oyunda pratik bir oynayış sağlayabiliyoruz. Çoklu oyunculu seçeneği ile rakiplerimiz daha güçlü olabiliyor. Oyunun zorluk derecesinin seçilebiliyor olması da oyuna daha fazla keyif veren bir durum olarak karşımıza çıkıyor. Ses efektleri bakımından da başarılı çalışmaların yapıldığı görülüyor. Ekran seçenekleri sayesinde farklı görsel tarzlar yaratılabilmesi de oyunun albenisini arttıran bir özellik olarak sunuluyor. Karakterlerin görsel özellikleri de oldukça başarılı. Dezavantaj olarak sayılabilecek olan tek durum oyunun daha önce mobil platformlarda olması ve daha önceden bilinen bir oyun olması. Çünkü yeni bir oyun olmaması oyuncuda yeni bir heyecanın olmamasına neden olabiliyor. Bunu oyunun tek dezavantajı olarak sayarsak diğer bakımdan oyun oldukça heyecanlı. Plants vs. Zombies: Garden Warfare Sistem Gereksinimleri ile de oyunculara avantaj sağladığından Plants vs. Zombies: Garden Warfare hayranları için PC için geliştirilmiş olması sevindirici bir durum.

Oyun geliştiriciler Plants vs. Zombies: Garden Warfare için yaptıkları yenilikler sayesinde oyuncular için daha keyifli zamanlar vaat ediyorlar. Farklı paketlerin olması ile oyuna farklı temalar katabiliyoruz. Seçtiğimiz sınıfa göre görevlerimiz değişiyor. Oyunun zorluk derecesini de ayarlayabiliyoruz. Kazandığımız puanlar ile oyunda ilerleyerek yeni görevler alıyoruz.  Aslında tipik bir savaş oyunu olan oyunda birçok karakterin olması oyunun keyfini ciddi derecede arttırıyor. Animasyonları yoğun olarak göreceğimiz oyunda oyun dinamikleri de oldukça pratik. Animasyon karakterlerinin çeşitli olması ve farklı özelliklerinin olması ile farklı silahlar da kazanıyoruz.

[baslik]Plants vs. Zombies: Garden Warfare Sistem Gereksinimleri;[/baslik]

Plants vs. Zombies: Garden Warfare Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7/8 64bit

İşlemci: Intel Core 2 Duo @ 3.0 GHz

RAM: 4GB

Ekran Kartı: NVIDIA 8800GT ve AMD/ATI Radeon HD 5750

DirectX: 10 yada iyisi

Plants vs. Zombies: Garden Warfare Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7/864bit

İşlemci: Intel Quad Core/ AMD Six Core

RAM: 8

Ekran Kartı: AMD Radeon 7870 3GB ya da daha iyisi / NVIDIA Geforce GT660 3GB yada daha iyisi

DirectX: 10 ya da daha iyisi

Plants vs. Zombies: Garden Warfare Minimum Sistem Gereksinimleri

Mobil platformda geçtiğimiz sene fırtınalar yaratan Plants vs. Zombies: Garden Warfare, oyun konsolları ve PC için geliştirildiğinde hayranlarını sevindirdi.  Minimum sistem gereksinimleri ile de keyif veren oyun yeni güncellemeleri ile beğeni alıyor. Plants vs. Zombies: Garden Warfare Minimum Sistem Gereksinimleri olarak işletim Sistemi Windows 7/8 64bit, işlemci Intel Core 2 Duo @ 3.0 GHz, 4GB RAM, NVIDIA 8800GT ve AMD/ATI Radeon HD 5750 ekran kartı ve DirectX 10 ya da iyisi gerektiriyor.

Plants vs. Zombies: Garden Warfare Önerilen Sistem Gereksinimleri

Her oyun için önerilen sistem gereksinimleri daha iyi performans sunuyor. Plants vs. Zombies: Garden Warfare oyunu da önerilen sistem gereksinimleri ile daha iyi grafik dokusu ile oynanıyor. Teknik özelliklerini tam olarak görebilmek ve oyunu daha iyi performansta oynayabilmek için Plants vs. Zombies: Garden Warfare Önerilen Sistem Gereksinimleri gerekiyor. Bunun için işletim sistemi olarak Windows 7/864bit, işlemci olarak Intel Quad Core/ AMD Six Core, 8 GB RAM,  AMD Radeon 7870 3GB ya da daha iyisi / NVIDIA Geforce GT660 3GB yada daha iyisi ekran kartı ve DirectX 10 ya da daha iyisi gerekiyor.