Pip-Boy hangi akıllı telefonları destekleyecek?

Pip-Boy hangi akıllı telefonları destekleyecek?

Fallout 4'ün koleksiyoncu sürümü ile birlikte gelecek olan gerçek boyutlu Pip-Boy'un hangi akıllı telefonları destekleyeği belli oldu.

Bethesda, geçtiğimiz E3 2015 fuarına Fallout 4 ile damgasını vurmuştu. Fuar kapsamında düzenlediği konferansında Fallout 4'ü detaylı bir şekilde tanıtan Bethesda, aynı zamanda oyunun koleksiyoncu sürümü ile birlikte gelecek olan gerçek boyutlarda bir Pip-Boy'un da tanıtımını yapmıştı.

Bu Pip-Boy ürününün içine akıllı telefonunuzu yerleştirerek gerçek bir Pip-Boy deneyimi yaşamanız mümkün olacak. Akıllı telefonunuza kuracağınız Pip-Boy uygulaması oyununuz ile eş zamanlı olarak çalışacak.

Fallout 4'ün koleksiyoncu sürümünü almadan önce sahip olduğunuz akıllı telefonun Pip-Boy ürünü ile uyumlu olup olmadığına emin olmanız gerek. Bethesda yaptığı bir açıklama ile Pip-Boy ürününün destekleyeceği akıllı telefon modellerini duyurdu. Yapılan açıklamaya göre Pip-Boy; başta iPhone 4/4S, iPhone 5 / 5S, iPhone 6, Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S5 gibi bilindik akıllı telefonları ve aynı ebatlardaki birçok akıllı telefonu destekleyecek. Fakat iPhone 6 Plus ve Galaxy Note gibi modeller ebatlarının büyük olması nedeniyle Pip-Boy'un içine sığmayacak. Fakat yine de mobil uygulamayı bu akıllı telefonlarda kullanabileceksiniz.

Fallout 4, PC’de teknik açıdan sınırlı olmayacak

PlayStation 4, Xbox One ve PC platformu için geliştirilen Fallout 4, 10 Kasım 2015 tarihinde oyuncuların evlerine konuk olacak. Oyunun koleksiyoncu sürümü de bu yılın sonlarında oyunun çıkışına yakın bir dönemde satışa sunulacak.

Pip-Boy'un tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.