PES 2015 Sistem Gereksinimleri

PES 2015 Sistem Gereksinimleri

Bugüne kadar FIFA ile sürekli rekabet halinde olan ve gerilerde kalan PES oyunu yeni bir atak ile tekrar piyasalara dönüyor. Konami tarafından geliştirilen PES 2015 demosunun 17.09.2014 tarihinde yayınlanması bekleniyordu. Bir aksilik nedeni ile yayınlanması ertelenen PES 2015 futbol simülasyonu oyun, PS4, PS3, Xbox One, Wii U ve Xbox 360 için geliştirilmiş bir oyundur. PES 2015 futbol oyunları arasında farklı bir tarzı olması ile dikkat çeken bir oyundur. Oynanış dinamiklerinin geliştirilmesi ile bu yeni sürümde futbol oyunu sevenleri daha da memnun edeceği düşünülüyor. Bugüne kadar FIFA karşısında başarısız bir tablo çizen PES, PES 2015 ile oyun severlere kendisini affettireceğine söz vermişti. Yeni güncellemeleri ile kendi özüne döneceği tahmin edilen PES’ in, PES 2014 gibi Windows XP ‘ye destek vermesi bekleniyor. PES 2015 Sistem Gereksinimleri konusunda şimdiden bilgi sahibi olmak, oyun severler açısından önemli olacaktır. Çünkü oyunu iyi bir performans ile oynamanız ve oyunun bu sürümünde olan güncellemeleri net bir şekilde görmeniz açısından PES 2015 Önerilen Sistem Gereksinimleri hakkında bilgi sahibi olmanız gerekecektir.

PES 2015 ile en çok dikkat çekecek olan özelliklerden bir tanesi oyunu dinamikleri olacak. Oyuncuların daha hızlı ve dinamik olmasını sağlayan güncellemelerin olacağını belirten Konami, aynı zamanda oyuncuların tepki verme özellikleri konusunda da güncellemeler yapacağını aktarıyor. Oyunda yeni sürümde karşılaşacağımız birçok yenilik var. Oyunun akıcılığı üzerine daha çok çalışıldığı görülüyor. Ayrıca grafikleri için de yoğun güncellemeler geliyor. Ses efektleri ve gerçek zamanlı top hızı gibi konularda oldukça fazla güncellemeler söz konusu olacak. PES 2015 Sistem Gereksinimleri için bilgi sahibi olmanız oyundan tam olarak keyif almanızı sağlayacaktır. Aydınlatmalar, stadyumların görünümleri, oyuncuların tepkisel durumları gibi konularda ciddi güncellemeler yapıldığı biliniyor. Futbol oyunları bugüne kadar en çok sevilen oyunlar arasında yer aldı. Oyunlarda gerçeğe yakın özelliklerin olması ile oyundan alınan zevk daha fazla oluyor. Tam bir maç atmosferinde olunması için oyundaki tüm özelliklerin kullanılabilir olması gerekir. PES 2015 ile Konami oyunu gerçeğe yakın bir şekilde sunmaya çalışacak.

PES 2015 en zayıf noktalarından birisi Windows XP’ye destek vermemesi. Oyunun sadece 64 Bit sistemlere destek vermesi oyun severleri üzecek bir nokta olsa da, oyunun geliştirilmesi ile gelen yenilikler sayesinde PES 2015’ i bize en iyi şekilde sunuyor. Oyunun yeni nesil konsollar için çıkması PES 2015 Sistem Gereksinimleri özelliklerini arttıracak bir neden. Futbol oyunlarında aranan özeliklerin tam olarak ortay konması ile kendimizi gerçek bir maç ortamında hissetmemiz mümkün. Bugüne kadar PES ile bunu yaşamak pek mümkün olması. FIFA ile sürekli olarak yarış halinde olan PES, tarzının farklı olmasından dolayı geri planda kalmıştı. Beklentileri karşılayıp karşılayamayacak olması merak konusu iken, oyun geliştirici firma bu konuda ciddi iddialar ile duyurusunu yaptı. Oyunda yapay zeka özelliğinin olacağı ve gerçek zamanlı vuruşların söz konusu olacağı duyuruldu. Oyundaki grafiklerde de geliştirmelerin söz konusu olduğunu duyuran Konami, sistemlerde 1 GB video belleğine ihtiyaç duyulacağının sinyalini de vermiş oldu. 23 Eylül’de Amerika’da demosu çıkacak olan PES 2015 hayranları tarafından merakla bekleniyor.

Oyunda özellikle de kalecilerin gol yemesi zorlaştırılacak. FIFA ile benzer geliştirmelerin yapılacağı düşünülen oyunda aslında grafiklerden özellikleri açısından çok fazla beklenti var. Tribün atmosferi bu geliştirmelerin arasında olacak. Bu da yüksek özelliklerde bir işlemcinin gerekebileceğini düşündürüyor. Spikerlerin sunumları için de bir takım güncellemeler yapılacak. Oyuncuların maçta gelişen durumlara gösterdikleri reaksiyonlar, tepkileri, ekip çalışması ile gole gitmeleri gibi konularda güncellemeler yapılacak. Konami duyurusunda tüm bu özellikleri güncellemelerine dahil ettiğini duyuruyor. Bu sezon PES çok farklı bir şekilde karşımıza çıkacağa benziyor. Beklentileri karşılaması ve kullanıcıları tam bir maç atmosferine sokacağı yönünde ciddi beklentiler var. PES 2015 Önerilen Sistem Gereksinimleri ile yeni nesil konsollarda beklentileri karşılayacağı düşünülen oyun konusunda yapılan yorumlarda beklentilerin büyük olduğu görülüyor. Bu sürümü ile FIFA ile olan rekabetinde üstün bir özellik sergileyeceği düşünülüyor. Tarzı ve özellikleri bakımından bugüne kadar futbol oyunu sevenler ile farklı bir alanda buluşan PES, yeni gelişmeler ile çok yakında aramızda olacak. Konami bu sürümde oldukça iddialı olduğu için beklentilerin de yüksek olması doğal. Oyunun özellikle de yeni nesil konsollarda çıkacak olmasından dolayı grafik özelliklerinin ve ses efektlerinin de iyi olması bekleniyor. Konami bu sürümde tam bir maç atmosferinin sinyalini verdi. Bu sürümde özellikleri ile futbol oyunu sevenlerin beklentilerini karşılayacağı düşünülürken demosunun ertelenmiş olması, Konami nin verdiği sözü yerine getireceğini düşündürüyor.

PES 2015 Minimum Sistem Gereksinimleri konusuna bakıldığında yine aslında beklentilerin yüksek olduğunu görüyoruz. Oyunun güncellemeleri hakkında ufak da olsa bir fikrimizin olmasına yardımcı olan özellikler oyun severleri memnun edecek bir oyunun geleceğini gösteriyor.

[baslik]PES 2015 Sistem Gereksinimleri;[/baslik]

PES 2015 Minimum Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Win XP 32 ya da daha üst bir versiyon

İşlemci: Core 2 Quad Q6600 2.4GHz ya da Phenom 9750 Quad-Core

RAM: 2 GB

Gerekli Boş Harddisk Alanı: 10 GB

Ekran kartı: GeForce GTX 650 1GB ya da Radeon HD 5770 512MB(+512MB)

DirectX: DX 9

PES 2015 Önerilen Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Win 7 64 ya da daha üst bir versiyon

İşlemci: Core i7-920 Quad 2.67GHz ya da FX-8100

RAM: 4 GB

Gerekli Boş Harddisk Alanı: 10 GB

Ekran kartı: GeForce GTX 460 ya da Radeon HD 6870(+1024MB)

DirectX: DX 9

PES 2015 Minimum Sistem Gereksinimleri:

PES 2015 FIFA ile yarışında bugüne kadar her zaman geri planda kaldığı için bu sürümdeki yeni güncellemeler oldukça fazla merak konusu oldu. Minimumda gerekli olan sistem gereksinimleri ile de oyundan iyi performans alınacağı düşünülüyor. PES 2015 Minimum Sistem Gereksinimleri için İşletim Sistemi olarakWin XP 32 ya da daha üst bir versiyon, İşlemci için Core 2 Quad Q6600 2.4GHz ya da Phenom 9750 Quad-Core, RAM olarak 2 GB, Gerekli Boş Harddisk Alanı için 10 GB, Ekran kartı olarak GeForce GTX 650 1GB ya da Radeon HD 5770 512MB(+512MB) ve DirectX DX 9 özellikleri gerekiyor.

PES 2015 Önerilen Sistem Gereksinimleri:

Yeni nesil konsollarda çıkacak olan oyundan üstün bir performans beklentisi var. Önerilen sistem gereksinimleri ile gerçek bir maç havasında hissettirmesi beklenen PES 2015 Önerilen Sistem Gereksinimleri için İşletim Sistemi olarak Win 7 64 ya da daha üst bir versiyon, İşlemci için Core i7-920 Quad 2.67GHz ya da FX-8100, 4 GB RAM, Gerekli Boş Harddisk Alanı için 10 GB, Ekran kartı olarak GeForce GTX 460 ya da Radeon HD 6870(+1024MB), DirectX için DX 9 özellikleri gerektiriyor. Merakla beklenen oyun için geliştirici firma Konami bu sürümde beklentileri karşılayacak gibi görünüyor.