PES 2014 Sistem Gereksinimleri

PES 2014 Sistem Gereksinimleri

Pro Evolution Soccer olarak tanıdığımız Pes 2014, PES’ in 5. Serisi olarak 2013 Eylül ayında raflardaki yerini yenilenmiş olarak aldı. Konami tarafından yenilenerek piyasaya sürülen oyun, Japonya’ da Winning Eleven 5 olarak biliniyor. PES 2014 sistem gereksinimleri için bilgisayarınız yeterli donanımda ise oyunu tüm özellikleri ile oynayabilirsiniz. Oyunda 32 kulüp ve 52 takım var. Takımlar arasından seçiminizi yaptıktan sonra maçlara başlayabilirsiniz. PES 2014 minimum sistem gereksinimleri için bilgisayarınız yeterli ise oyunu hemen kurup maçlarınıza başlayabilirsiniz. Maç keyfini farklı özelliklerde yaşayabileceğiniz bu oyunu yüksek performansta oynamak istiyorsanız, bilgisayarınız PES 2014 önerilen sistem gereksinimleri için uygun olmalıdır. Sistem gereksinimleri açısında tam performans alındığında her oyundan daha fazla keyif alışacaktır. Oyun geliştirici firmalar bunun için sistem gereksinimleri konusunda önerilen sistem gereksinimlerini ayrı bir kategoride belirliyorlar. Oyun geçen sene çıkmış olmasına rağmen şuanda internet aramalarında en çok aranmaya devam eden oyunlardan birisi. Sürekli güncellemeler yapılan oyun şuanda grafikleri açısından beğeni alıyor.

PES 2014, PES serisinin 5. Serisi olarak 2013 yılında piyasaya sunuldu. Grafiklerinin yenilenmiş olması ile oyun daha da keyifli hale gelmiş görünüyor. Oyunda 52 tane milli takım var. Bu takımlar için lisans olmadığı için oyuncu isimleri farklı geçiyor. Oyunda takımımız ve oyuncularımızı belirliyoruz ve maça başlıyoruz. Rakip konusu da önemli tabii. Rakip takımı otomatik olarak belirlendikten sonra keyifli bir futbol maçı bizi bekliyor olacak. PES 2014 sistem gereksinimleri için bilgisayarınızın yeterli olması gerekiyor. Oyunun yeni özelliklerini görebilmek için bu gerekli.  Seçeceğimiz takıma kendi istediğimiz isimi verebiliyoruz ve rengini de kendimiz seçebiliyoruz. Bu da oyuna ayrı bir keyif veriyor. Önceki serilerde karşılaştığımız grafik kusurları bu seride karşımıza çıkmıyor. PES 2014 önerilen sistem gereksinimleri desteği ile oynadığımızda bunu çok net görebiliyoruz. Oyunun akıcı şekilde oynamamız mümkün. Oyunda artı bir özellik olarak, her maçtan sonra daha da güçlü rakipler ile karşılaşıyoruz. Bu da oyunda giderek artan bir heyecan ve keyif yaratıyor. Son kısmında Dünya kupası için oynadığımızda oyunun neden bizde heyecan yarattığını daha iyi anlıyoruz.

Oyunda ilk maç Londra ile başlıyor. Bu maçtan sonra daha da güçlü rakipler ile maç yapacağız. PES 2014 diğer serilere göre daha farklı ve daha heyecanlı bir tarzda. Özellikle de tam performans oynayınca daha da heyecanlı oluyor. PES oynayanlar oyunun farklı tarzını bilirler. Diğer futbol oyunların göre daha dinamik bir yapısı var. PES 2014 minimum sistem gereksinimleri ile de bu oyunun farklı tarzını yaşamak mümkün. Dinamik yapısının yanında aynı zamanda daha akıcı bir maç yapabiliyoruz. Bu da oyuna bir ayrıcalık katıyor. Sistem gereksinimleri için tam performansı yakaladığımız zaman da daha farklı bir heyecan yaşıyoruz. İnternette de en çok araştırılan oyunlar arasında üst sıralarda görünüyor. Bu da PES 2014 için meraklananların oldukça fazla olduğunu gösteriyor. PES tarz olarak farklı olduğu için, değişik tarzları sevenler için ayrı bir keyif veriyor. Sürekli yenilenen ve geliştirilen bir oyun olmasına rağmen tarzında bir değişiklik yok. Oyunu önceden beri oynayan ve sevenler de bu tarzdan memnun. Önerilen sistem gereksinimleri ile daha da keyifli olan oyun son yılların internette en çok aranan oyunlarından olarak görülüyor. Konami’ nin yaptığı güncellemeler ile oyun daha da tercih edilir duruma gelmiş görülüyor. Futbol oyunlarına en çok istediğimiz özellik esnek hareketlerdir. Gerçeklik olması bizlere daha fazla keyif veriyor. İşte bu son güncellemeler ile oyunda bu özellik katılmak istenmiş. Kısmen başarılı da olmuş.

[baslik]Pro Evolution Soccer 2014 Sistem Gereksinimleri;[/baslik]

En Düşük (minimum) Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: WinXp32, Vista, Windows7

Ekran Kartı: GeForce510 veya Radeon HD 5450512MB

İşlemci: PentiumD8202.8GHz veya AthlonLE-1640

Hafıza: 1GB Ram

Gerekli Boş Harddisk Alanı10GB

DirectX: 9.0c

Önerilen (maximum) Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: WinXp32,Vista,Windows7,Windows8

Ekran Kartı: GeForceGT440 veya Radeon HD 55501024MB

İşlemci: Core2DuoE74002.80GHz veya AthlonIIX2255

Hafıza: 4GB Ram

Gerekli Boş Harddisk Alanı: 10GB

DirectX: 9.0c

PES 2014 en düşük (minimum) sistem gereksinimleri detayları:

PES 2014 geçen seneden beri gördüğü ilgiyi kaybetmeden herkesin araştırma konusu olmaya devam ediyor. PES 2014 önerilen sistem gereksinimleri için işletim SistemiiçinWinXp32, Vista, Windows7, GeForce510 veya Radeon HD 5450512MB ekran kartı, işlemci olarak PentiumD8202.8GHz veya AthlonLE-1640,  1GB Ram hafıza, sabit diskte10GB boş alan ve  9.0c Directx gerekiyor. Bu gereksinimler bakımından bilgisayarınızı geliştirdikten sonra oyundan tam performans alabileceksiniz. Bu konuda oyun geliştiriciler her sene yeni bir güncelleme yaparak oyun keyfini daha da arttırmaya çalışıyorlar. Son güncellemeler sayesinde oyun grafik bakımından oldukça gelişmiş görülüyor. Grafiklerin farkını tam olarak görebilmek ve oyundan yeni hali ile keyfi almak için gereksinimleri bilgisayarımızda tamamlamak gerekiyor.

PES 2014 önerilen (maximum) sistem gereksinimleri detayları:

PES 2014 minimum sistem gereksinimleri bakımından yeterli bir bilgisayarda oynandığında da aynı keyfi verecek kadar dinamik bir oyun. Tabii ki önerilen sistem gereksinimleri açısından tam performans sağlayan bir bilgisayarda oynandığında çok farklı bir keyif alınacaktır. Minimum sistem gereksinimleri ile de oyundan keyif almak mümkün. Oyun tarz olarak heyecan verici olduğundan ve zaten bir futbol oyunu olmasının ayrı bir heyecan uyandırmasından dolayı, en çok merak edilen oyunlardan birisi.  İnternet aramalarında şuanda oyun konusunda en çok aranan oyun olarak görülüyor. Önerilen sistem gereksinimleri açısından daha çok tercih edilen oyun minimumda da çoğu kişi tarafından oynanıyor. Oyun geliştirici Konami olunca değişik bir tarz olması da yadırganmıyor. Dinamik yapısının yanında Japon bir oyun geliştiricisinin olması da ayrı bir tercih sebebi.