Perfect World’den Tüm Oyunculara Yarıyıl Tatili Hediyesi

Perfect World’den Tüm Oyunculara Yarıyıl Tatili Hediyesi

Yarıyıl Tatilindeki öğrencilere iyi haberlerimiz var, Perfect World Tüm Türk oyunculara Yarıyıl Tatili Hediyesi hazırladı.

Zorlu geçen yarıyıldan sonra şimdi nefes alma ve oyun oynama zamanı! Karneniz okuldan, karne hediyeniz ise Perfect World Entertainment’tan. Yarıyıl Tatili’ne hızlı giriş için Perfect World Entertainment’ın tatili kutlamak için düzenlediği çok özel promosyonlardan yararlanabilirsiniz. Neverwinter ve Star Trek Online oyunlarının tüm paketleri kısa bir süreliğine %50 indirimde! Bu indirim sadece Türkiye için geçerli, ayrıca Perfect World ilk kez tüm paketleri içeren %50 oranında bir indirim yapıyor. Bu indirimdeki en büyük payın Perfect World’ün yakından takip edip dinlediği Türk oyuncu topluluğuna ait olduğunu belirtelim.

Oyuncuların istekleri Perfect World Entertainment için çok önemli. Peki oyuncu ne ister?

Neverwinter’ın Unutulmuş Diyarlar evrenini oyunun en cool bineklerinden Ağır Dev Örümcek’in sırtında keşfetmeyi mi istiyordunuz? Bir Ejdersoyu savaşçısına bürünmek ve metalik ejderhalar tanrısı Bahamut tarafından kutsanmış eşyalara sahip olmayı mı? Veya Yoldaş: Belial’a sahip olmayı ve Alın Yazısı eşyaları kuşanarak PVP’de tüm rakiplerinizi dize getirmeyi?

Star Trek Online’da Uzay Yolu evreninin efsanelerinden T’Varo savaş gemisini mi uçurmak istiyorsunuz?

Tüm bu oyuniçi eşyaları, özellikleri ve çok daha fazlasını  %50 indirimle alabilirsiniz. Paket İndirimleri şu andan itibaren aktif  ve 26 Ocak Pazartesi Türkiye saatiyle 18:00’a kadar geçerli. İndirim Neverwinter ve Star Trek Online oyunlarının tüm paketleri için kullanılabilir.

Kaçırmayın! İyi tatiller!