Overwatch'un yeni karakteri Soldier: 76 tanıtıldı

Overwatch'un yeni karakteri Soldier: 76 tanıtıldı

Blizzard tarafından geliştirilen FPS oyunu Overwatch için yeni bir karakter tanıtıldı. Soldier: 76 isimli bu karakterimiz için dört video birden yayınlandı.

Blizzard'ın geliştirilme aşamasındaki FPS oyunu Overwatch için yeni videolar yayınlanmaya devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda yayınlanan Zarya oynanış videosu ile birlikte Overwatch'un duyurulan bütün karakterlerinin oynanış videolarının yayınlanması süreci tamamlanmıştı. Geçtiğimiz gün yayınlanan yeni videolar ile Overwatch'un yeni karakteri Soldier: 76 tanıtıldı.

Kahramanımız Soldier: 76'nın gerçek ismi Jack Morrison. Soldier: 76'nın yayınlanan videolarını incelediğimiz zaman alışılagelmiş FPS oyunlarından fırlamış karakterlere benzediğini rahatlıkla söyleyebiliriz.

Soldier: 76, elinde tuttuğu silahı ile rakiplerini tam otomatik şekilde tarayabildiği gibi küçük bir alanda rakiplerine yüksek hasarlar verebilen 3 adet roket fırlatabiliyor. Hızlı koşma ve can yenileme gibi yeteneklere de sahip olan Soldier: 76'nın ulti yeteneği ise tam anlamıyla bir aimbot! Soldier: 76, ulti yeteneğini etkinleştirdiği zaman belli bir görüş açısındaki rakiplerini kısa süreliğine otomatik olarak tarayabiliyor.

Soldier: 76'nın yayınlanan tüm videolarını aşağıdan izleyebilirsiniz.