Overwatch’tan Winston oynanış videosu geldi

Overwatch’tan Winston oynanış videosu geldi

Blizzard tarafından geliştirilen FPS oyunu Overwatch'tan yeni oynanış videoları gelmeye devam ediyor. Bu yazımızda Winston isimli kahramana yakından bakacağız.

Blizzard'ın geçtiğimiz yıl duyurduğu FPS oyunu Overwatch'tan son haftalarda ardı ardına oynanış videoları geliyor. Bu durum oyunun geliştirilme aşamasının büyük bir kısmının geride bırakıldığının habercisi olabilir. Oynanış videosu yayınlanmayan sadece birkaç kahraman kaldı. O kahramanlarında oynanış videolarının da yayınlanması ile birlikte oyunun beta duyurusunun gelmesi bekleniyor. Overwatch, bu yıl içerisinde kesin olarak beta aşamasına geçecek. Oyunun tam sürümü bu yılın son aylarında veya 2016'nın ilk aylarında piyasaya çıkabilir.

Blizzard, geçtiğimiz haftalarda Zenyatta, Hanzo, McCree, Mercy, Tracer, Symmetra, Reaper, Torbjörn ve Pharah kahramanlarının oynanış videosunu paylaşmıştı. Bu sefer ki konuğumuz ise Winston isimli bir goril. Tank rolünde oynayacak olan Winston, yakın mesafeden rakiplerine elektrik vererek ölümcül hasarlar verebiliyor. Aynı zamanda Winston, kalkan oluşturarak rakiplerden gelecek saldırıları önleyebiliyor. Elektrik ile arası iyi olan kahramanımız Winston'un oynanış videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.