Overwatch’tan Widowmaker oynanış videosu geldi

Overwatch’tan Widowmaker oynanış videosu geldi

Overwatch için yeni oynanış videoları gelmeye devam ediyor. Bu yazımızda oyunda Overwatch'un nişancısı Widowmaker'ın oynanışına göz atacağız.

Blizzard, geliştirme aşamasındaki FPS oyunu Overwatch için yeni oynanış videoları yayınlamaya devam ediyor. Oyunun geliştirilme aşamasının büyük bir kısmı geride kaldı. Oyun bu yıl beta aşamasına girecek ve oyuncular tarafından test edilecek. Beta aşamasının sonunda Overwatch tam sürümüyle bu yılın sonlarında veya 2016'nın ilk aylarında piyasaya çıkacak.

Oyunun son yayınlanan oynanış videosunda oyunun nişancısı Widowmaker isimli kahramanın oynanış videosuna göz atıyoruz. Widowmaker keskin nişancı olarak olarak kullandığı silahını aynı zamanda tam otomatik olarak da kullanabiliyor. Aynı zamanda kahramanımız sahip olduğu kanca ile yüksek noktalara tek bir kanca yardımıyla çıkabiliyor. Zehir gaz yayma yeteneğine de sahip olan kahramanımızın en etkili yeteneklerinden biri de belli bir süreliğine duvarın arkasındaki düşmanları görebiliyor olması. Widowmaker'ın oynanış videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.