Overwatch’tan Symmetra oynanış videosu geldi

Overwatch’tan Symmetra oynanış videosu geldi

Overwatch'tan ardı ardına gelen oynanış videolarına bir yenisi daha eklendi. Bu seferki kahramanımız Symmetra!

Blizzard'ın büyük titizlikle üzerinde çalıştığı çok oyunculu FPS oyunu Overwatch'tan yeni oynanış videoları gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda Zenyatta, Hanzo, McCree, Mercy ve Tracer karakterlerinin oynanış videolarını paylaşan Blizzard, bugün yeni bir karakterin oynanış videosu ile daha karşımıza çıkıyor. Yeni oynanış videoları yayımlama konusunda hız kesmeyen Blizzard, geçtiğimiz gün yayımladığı bir video ile Overwatch'te yer alan Symmetra karakterinin oynanışını bizlere gösterdi.

Daha önceden oynanış videosu yayımlanmış olan karakterlerin oynanış videolarını izlemek için aşağıdaki bağlantılara tıklayabilirsiniz.

Zenyatta Mercy McCree Hanzo Tracer

Vishkar isimli bir şirket için çalışan Symmetra karakteri, bir Hindistanlı olarak karşımıza çıkıyor. Photon Projector isimli bir silaha sahip olan Symmetra isimli karakterimiz, oyunda destek rolünde oynayacak. Symmetra, Photon Projector isimli silahıyla rakipleri arasında bir bağlantı kurarak onlara hasar verebilecek. Bunun yanı sıra takım arkadaşlarına kalkan verebilecek olan Symmetra ile ışınlanma kapıları açmanız da mümkün olacak. Oldukça zevkli yeteneklere sahip olan Symmetra'yı oynamak için sabırsızlanıyoruz.

Önümüzdeki aylarda beta sürecine girecek olan Overwatch'un tam sürümünün bu yıl çıkması bekleniyor. PC ve OS X platformları için geliştirilen Overwatch'u ücretsiz olarak oynayabileceğiz.