Overwatch’tan Reinhardt oynanış videosu geldi

Overwatch’tan Reinhardt oynanış videosu geldi

Son dönemlerde hareketli günler geçiren Overwatch'tan yeni oynanış videoları gelmeye devam ediyor. Bu seferki kahramanımız Reinhardt olacak.

Geçtiğimiz hafta ücretsiz MOBA oyunu Hereos of The Storm'u tam sürümüyle piyasaya çıkaran Blizzard, geliştirme aşamasındaki ücretsiz FPS oyunu Overwatch'ta yer alan kahramanların yeni oynanış videolarını paylaşmaya devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda Zenyatta, Hanzo, McCree, Mercy, Tracer, Symmetra, Reaper ve Torbjörn karakterlerinin oynanış videolarının paylaşan Blizzard, geçtiğimiz gün Reinhardt isimli kahramanın da oynanış videosunu paylaştı.

Oyunda tank rolünü üstlenecek olan Reinhardt, iri bir yapıya sahip. Reinhardt'ın elinde tuttuğu silahı, hem balyoz hem de roket olarak kullanabiliyor. Reinhardt, en önemli silahlarından biri olan Earthshatter yeteneğini kullandığı zaman, elindeki balyozu yere vurarak önündeki tüm düşmanların hasar almasına ve bir süre etkisiz kalmasına sebep oluyor. Reinhardt, Charge isimli yeteneği ile balyozundaki roketi çalıştırarak ileri doğru hızla hareket ediyor ve çarptığı ilk rakibine ciddi bir hasar veriyor. Reinhardt'ın en önemli yeteneklerinden biride sağ fare tuşuna basarak etkinleştirdiği kalkanı. Bu kalkan, Reinhardt'ın önünde geniş açılı bir koruma duvarı oluşturuyor. Bu sayede Reinhardt, kendisini ve takım arkadaşlarını rakip takımdan gelebilecek saldırılardan koruyabiliyor. Reinhardt, E tuşuna basarak etkinleştirdiği Fire Strike yeteneği ile ileriye doğru alevli bir saldırı yapıyor.

Güçlü saldırı yeteneklerinin yanı sıra takım arkadaşlarını koruma görevini de üstlenecek olan Reinhardt'ın yeteneklerini aşağıdaki videoda ayrıntılı olarak izleyebilirsiniz.