Overwatch’tan Reaper oynanış videosu geldi

Overwatch’tan Reaper oynanış videosu geldi

Overwatch'tan ardı ardına gelen oynanış videolarında sıra bu sefer Reaper'a geldi. Reaper, adeta bir ölüm makinesi.

Blizzard, son bir kaç haftadır Overwatch'ta yer alan karakterlerin oynanış videolarını ardı ardına paylaşıyor. Bu durum oyunun geliştirilme sürecinin büyük bir kısmını geride bıraktığımızın sinyallerini veriyor.

Blizzard, geride bıraktığımız haftalarda Zenyatta, Hanzo, McCree, Mercy, Tracer ve Symmetra karakterlerinin oynanış videolarını paylaşmıştı. Bu haftanın ilk konuğu ise Reaper oldu.

Reaper, her iki elinde bulundurduğu "Hellfire Shotguns" isimli silahıyla etrafa ölüm saçıyor. Bugüne kadar yayımlanan oynanış videoları arasında bizi en çok heyecanlandıran karakter Reaper oldu. Reaper'ın en heyecanlarından yeteneklerinden biri ışınlanabiliyor olması. Reaper, ışınlanmak istediği noktaya bir süre odaklandıktan sonra, tam anlamıyla ışınlanabiliyor.

Oynaması zevkli ve güçlü yeteneklere sahip olan Reaper'ı biz çok beğendik. Reaper'ı test edebilmek için Overwacth'un önümüzdeki aylarda başlayacak olan beta sürecini bekleyeceğiz. Oyunun beta süreci tamamlandıktan sonra ücretsiz olarak piyasaya çıkması bekleniyor.

Geçtiğimiz haftalarda oynanış videosu yayımlanan diğer karakterleri aşağıdaki bağlantılara tıklayarak izleyebilirsiniz.

Zenyatta Mercy McCree Hanzo Tracer Symmetra