Overwatch’tan Pharah oynanış videosu geldi

Overwatch’tan Pharah oynanış videosu geldi

E3 2015 fuarına yaklaştığımız şu son günlerde Overwacth'tan yeni oynanış videoları gelmeye devam ediyor. Bu yazımızdaki kahramanımız Pharah olacak.

E3 2015 fuarının başlamasına sayılı günler kaldı. Oyun geliştiriciler yeni oyunlarını duyuruyor. Her bir tarafta bir koşturmaca söz konusu. Bu koşturmacaya ortak olan Blizzard, geliştirilme aşamasındaki ücretsiz FPS oyunu Overwatch için yeni oynanış videoları yayınlamaya devam ediyor.

Son bir kaç haftadır Overwatch'ta yer alan karakterlere ait yeni oynanış videoları geliyor. Geçtiğimiz sene oyunda yer alan karakterlerin yetenek videolarını görmüştük. Oyun için oynanış dinamiklerini yerine oturtan Blizzard, Overwatch'ta yer alan kahramanların oynanış videolarını paylaşmaya başladı. Bu yıl içerisinde kesin olarak Beta sürecine gireceğini bildiğimiz Overwatch için yayınlanan son oynanış videosunda Pharah isimli kahramanı görüyoruz.

Son derece seri atışlar yapabilen ve bizim oldukça güçlü bulduğumuz Pharah karakteri Rocket Launcher yeteneği ile isminden de anlayacağınız üzere rakiplerinin üstüne yüksek hasar veren bir roket fırlatıyor. Pharah karakterinin en iyi yeteneklerinden biri olan Jump Jet sayesinde yakıtınız limitinde havalanabiliyorsunuz. Pharah, Concussive Blast yeteneği ile hedef aldığı bölgedeye ateş ettiği zaman o bölgedeki rakiplerini etrafa savurabiliyor. Aynı zamanda bu yetenek ile kalkanları kırmanız da mümkün hale geliyor. Son olarak Barrage yeteneği ise ateşlendiğinde hedef alınan bölgeye salvolar halinde mini roketler göndererek rakiplerine yüksek hasarlar verebiliyor.