Overwatch'tan Hanzo'nun oynanış videosu paylaşıldı

Overwatch'tan Hanzo'nun oynanış videosu paylaşıldı

Overwatch'tan ardı ardına oynanış videoları gelmeye devam ediyor. Oynanış videolarında sıra okçu Hanzo'da!

Blizzard'ın geçtiğimiz yıl BlizzCon 2014'te tanıttığı FPS oyunu Overwatch'tan her hafta yeni oynanış videosu ile karşımıza çıkan karakterlerin arasına bir yenisi daha eklendi. Bu seferki konuğumuz Hanzo!

Tanıtılmasının ardından uzun bir süre sessizliğini koruyan Overwatch, son haftalarda ardı arına gelen oynanış videoları ile geliştirilme sürecinin sonuna yaklaştığının sinyalini veriyor. Fakat yine de Overwatch'u oynamak için uzunca bir süre beklememiz gerekecek. Bu yılın sonlarına doğru kapalı betaya girmesi beklenen Overwatch'un 2016 yılında PC ve OS X platformları için tam sürümü ile piyasaya çıkması bekleniyor. Oyunun önümüzdeki aylarda başlayacak olan betasında yer almak isterseniz betaya kaydınızı yaptırabilirsiniz.

Overwatch'un resmi Youtube kanalında bugün yayımlanan bir video ile Hanzo karakterinin oynanış videosu paylaşıldı. Okçu olarak görev yapacak olan Hanzo, ok atmanın yanı sıra oklarının sahip olduğu yetenekler ile güçlü bir karakter. Hanzo, kendisine radar görüşü sağlayan bir atış yaparak düşmanlarının nerede olduğunu görebiliyor. Bu yeteneğinin yanı sıra Hanzo, ejderhaya dönüşebilen ve duvarların içinden geçebilen bir ok atarak rakiplerine öldürücü bir darbe indirebiliyor.