Overwatch'un rekabetçi modu için tarih verildi

Overwatch'un rekabetçi modu için tarih verildi

Beklenenin üzerinde bir başarı elde etmeyi başaran Blizzard'ın yeni oyunu Overwatch'a rekabetçi modu geliyor! Aslında Overwatch'a rekabetçi modunun geleceği sürpriz değil. Daha öncede Competitive modunun Overwatch'a dahil edileceği söylenmişti. Bu gün ise ne zaman dahil edileceği hakkında bir tarih verildi.

Özellikle oyundaki kahramanların oyuna dengeli bir şekilde eklenmesi ile oyuncuları memnun eden ve oldukça hızlı maç arama/bağlanma olanağı sunulan Overwatch'ın tek eksik yönü içerik çeşitliliğinin az olması. Genellikle oyuncuların Overwatch'dan beklentisi daha çok kahraman, daha fazla harita ve tabi ki yeni oyun modları. Ne tekim Blizzard'da bu durumun farkında ve ilk güncelleme ile birlikte oyuna yeni bir mod ekliyor.

Henüz geliştirici ekipten Rekabetçi modu için net bir tarih verilmedi ancak Twitter'da sorulan bir soruya yanıt veren yapımcı ekip, rekabetçi modununun çıkış tarihi olarak temmuz ayının ortasını işaret etti. Verilen cevap net değil ancak oyuna ilk olarak rekabetçi modunun dahil edileceği ve bunun temmuz ayının ikinci yarımında olacağı netlik kazandı diyebiliriz. Bizde 4 gözle Overwatch'ın rekabetçi modunu bekliyor olacağız. Takipte kalın!