Origin'de Theme Hospital Artık Ücretsiz!

Origin'de Theme Hospital Artık Ücretsiz!

Origin kullanıcılarına müjde, bir Origin oyunu daha ücretsiz oldu, 1997 yapımı Theme Hospital'i ücretsiz olarak indirip similasyonun tadını çıkarabilirsiniz.

Origin sizi bu sefer çok eskilere götürüyor, 1997'li yıllarda piyasaya çıkış yapan Bullfrog Productions yapımı Hastane Similasyonu Theme Hospital isimli oyun artık Origin üzerinden ücretsiz olarak dağıtılıyor, Origin hesabı olanlar yada açmak isteyenler oyundan yararlanabilecekler, her ne kadar eski bir oyun olsa da Theme Hospital günümüzde oynanılabilir oyunlardan biri. (biz pek beğenmiyoruz ama bu tür oyunları sevenler için çok fazla alternatif oyun bulunmuyor, o yüzden gideri var )

Theme Hospital

Dağıtımı Electronic Arts tarafından yapılan İngiliz oyunda yüksek teknoloji imkanlarını sınırlı kaynaklar ile kullanarak iyi hizmet veren bir hastane oluşturmanıza ve yönetmenize olanak sağlanıyor.

Günümüzde 4.99 $ gibi uygun bir fiyattan satışı bulunan oyun artık ücretsiz bir şekilde indirmek mümkün hale geldi, dilerseniz Origin'e giderek oyunu kolleksiyonlarınıza ekleyebilirsiniz.