Orcs Must Die Unchained Sistem Gereksinimleri

Orcs Must Die Unchained Sistem Gereksinimleri

Robot Entertaintment tarafından geliştirilen oyun strateji ve aksiyon temalı bir oyundur. Geçtiğimiz sene geliştirilen oyunda, kulemizi korumak için Orc karakterlerini öldürmemiz gerekiyor. Orcs Must Die: Unchained Sistem Gereksinimleri için beklentinin yüksek olacağı düşünülüyordu ama bakıldığında çok da yüksek olmadığı görülüyor. Daha önceki sürümlerde kale savunma mekanizması için RPG elementleri kullanılıyordu. Yeni sürümü ile artık çizgiyi biraz daha ileri taşımışa benziyor.

Orcs Must Die: Unchained Önerilen Sistem Gereksinimleri ile oynandığında güncellemeleri daha net görmek mümkün oluyor. Yeni güncellemeleri ile artık oyuncuların saldırma özellikleri de olacak. Oyun dinamikleri bakımından pratiklik sağlarken aynı zamanda saldırma ya da daha esnek hareketlerin de kazandırılması oyuna farklı bir hava kazandırmış. Oyunda bulunan Hero karakterler diğer karakterlere göre daha güçlü olacaklar ve takım arkadaşlarını iyileştirme özelliğine sahip olacaklar. Oyun Free to Play modu ile sunuluyor ve 5’te 5 maç modu da var. Yeni güncellemeleri ile artık canavarları da yönetme özelliği var. Birçok bakımdan yenilenmiş olan oyun keyifli zaman geçirmek için birebir. Orcs karakterlerini öldürmek için farklı birçok silahımız olacak. Yeni güncellemeleri arasında ayrıca multiplayer modu da var. Teknik özellikleri bakımından da geliştirilmiş olan oyunda görse bakımdan da yenilikler söz konusu. Yeni grafik dokusu ile karakterleri daha net ve canlı görebiliyoruz. Ses efektleri açısından da yenilikler söz konusu. Yenilikler arasında ayrıca karakterlerin daha esnek bir hal aldıkları da görülüyor. Orcs Must Die: Unchained Önerilen Sistem Gereksinimleri ile oynandığında bu özellikleri daha net görebiliyoruz.

Muliplayer modunda var olması, oyunun daha keyifli bir hale gelmesini sağlamış. Gerçek rakipler ya da takım arkadaşları ile oynayabileceğimiz oyunda kulemizi savunmak için farklı yetenekler de kazanıyoruz. Takım arkadaşlarımız ile kendi kalemizi savunup karşı tarafın kulesini yok etmek için çeşitli savunma mekanizmalarımız ve silahlarımız olacak. Orcs Must Die: Unchained Minimum Sistem Gereksinimleri ile oynandığında da yeniliklerden keyif alabileceğiz.

[baslik]Orcs Must Die: Unchained Sistem Gereksinimleri;[/baslik]

Orcs Must Die: Unchained Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows XP/Vista/7

Işlemci: Intel Core 2 Duo @ 2.0 Ghz / AMD Athlon 64 X2 4200+

RAM: 2 GB

Disk Alanı: 5 GB

Video RAM: 256 MB

Ekran Kartı: nVidia GeForce 7800 / ATI Radeon X1950

Ses Kartı: DirectX Compatible

Direct X: 9.0c

Orcs Must Die: Unchained Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows XP/Vista/7

Işlemci: Intel Core 2 Duo @ 2.4 GHz / AMD Athlon 64 X2 5000+

RAM:    3 GB

Disk Alanı: 5 GB

Video RAM: 512 MB

Ekran Kartı: nVidia GeForce 9800 / ATI Radeon HD 4870

Ses Kartı: DirectX Compatible

Direct X: 9.0c

Orcs Must Die: Unchained Minimum Sistem Gereksinimleri

Oyun minimum özellikler ile oynandığında da keyif alabileceğiniz bir oyun. Yenilikler sayesinde birçok farklı açıdan daha keyifli hale getirilmiş. Orcs Must Die: Unchained Minimum Sistem Gereksinimleri için işletim sistemi olarak Windows XP/Vista/7, işlemci olarak Intel Core 2 Duo @ 2.0 Ghz / AMD Athlon 64 X2 4200+, 2 Gb RAM, 5 Gb free disk alanı, 256 Mb Video RAM, nVidia GeForce 7800 / ATI Radeon X1950 ekran kartı, DirectX Compatible ses kartı, Direct X 9.0c gerekiyor.

Orcs Must Die: Unchained Önerilen Sistem Gereksinimleri

Oyundan en iyi performansı alabilmeniz için önerilen sistem gereksinimlerini tercih edebilirsiniz. Orcs Must Die: Unchained Önerilen Sistem Gereksinimleri için işletim sistemi olarak Windows XP/Vista/7, işlemci için Intel Core 2 Duo @ 2.4 GHz / AMD Athlon 64 X2 5000+, 3 Gb RAM, 5 Gb free RAM, 512 Mb Video RAM, nVidia GeForce 9800 / ATI Radeon HD 4870 ekran kartı, DirectX Compatible ses kartı, Direct X 9.0c gerekiyor.