Need for Speed serisinin yeni oyunu 21 Mayıs'ta duyurulacak

Need for Speed serisinin yeni oyunu 21 Mayıs'ta duyurulacak

Yarış oyunu denilince ilk akla gelen serilerden biri olan Need for Speed serisinin yeni üyesi 21 Mayıs tarihinde duyurulacak.

Need for Speed serisinin resmi Facebook sayfasında paylaşılan gönderide serinin yeni oyunu hakkında ip uçları verildi. Paylaşılan gönderide 21 Mayıs tarihinde yeni bir Need for Speed oyununun duyurulacağı bilgisi yer alıyor. Bu bilgi ile heyecanlanan oyuncular Need for Speed deyince ilk akla gelen serilerden biri olan Underground serisine yeni bir oyun gelir mi diye tahminler yürütmeye başladılar. Oyuncuların bu tahminlerde verdikleri kararların doğruluğunu 21 Mayıs tarihinde hep birlikte öğrenebileceğiz.

Resmi Facebook sayfasında paylaşılan gönderide yer alan fotoğraflara bakıldığında, aralarında oyunun logosunun da yer aldığı fotoğraflarda genel olarak mavi renginin görsellere hakim olduğunu görüyoruz.

Serinin yeni oyununun ilk videosunu izleyebilmemiz için bizi Youtube kanalına abone olmaya davet eden yetkililer bakalım nasıl bir oyun ile karşımıza çıkacak, bekleyip hep birlikte göreceğiz.