Need for Speed'in çıkış tarihi sızdırıldı

Need for Speed'in çıkış tarihi sızdırıldı

Küllerinden yeniden doğmaya hazırlanan Need for Speed oyununun çıkış tarihi ilginç bir şekilde internete sızdırıldı.

Geçtiğimiz hafta sürpriz bir şekilde duyurulan ve Need for Speed serisinin küllerinden yeniden doğan oyunu Need for Speed oyunundan yeni detaylar gelmeye devam ediyor. Ardı ardına gelen açıklamalar ile yeni Need for Speed oyunu hakkında bir çok bilgiye sahip olmuştuk. Köklerine geri dönmeye hazırlanan Need for Speed, şehir kültürü ve gelişmiş araç modifikasyonlarını beraberinde getiriyor.

E3 2015 fuarında detaylı bir şekilde tanıtılacak olan Need for Speed'in Xbox One Store sayfası yayınlandı. Yayınlanan sayfa her ne kadar hızlı bir şekilde siteden kaldırılsa da yetkililerden daha hızlı bir Reddit kullanıcısı sayfanın ekran görüntüsünü almayı başardı. Alınan ekran görüntüsüne bakınca Need for Speed'in 3 Kasım 2015 tarihinde çıkış yapacağı görülüyor. Her ne kadar çıkış tarihi 3 Kasım olarak sızdırılmış olsa da, Electronic Arts E3 2015'e kadar bu tarihi değiştirebilir.

need-for-speed-in-cikis-tarihi-sizdirildi-2

Açık bir dünya haritada oynayacağımız yeni Need fot Speed'in ekran görüntüsünde yer alan açıklamasında oyunun Speed, Style, Build, Crew ve Outlaw isimli 5 farklı oynanış türünün olacağı bilgisi yer alıyordu. Oyunun senaryosu belli bir çizgi üzerinde ilerlemeyecek ve oyun sırasında bize sunulan seçeneklerden istediğimizi seçerek kendi yolumuzu çizeceğiz.

Yeni Need for Speed’in ilk videosu geldi

Sızdırılan bilgilere göre 3 Kasım tarihinde PlayStation 4, Xbox One ve PC platformuna çıkış yapacak Need for Speed oyunuyla ilgili olarak kesin bilgileri 15 Haziran tarihinde E3 2015 fuarında Türkiye saati ile 23.00'da Electronic Arts konferansında öğreneceğiz.

:: E3 2015 konferans takvimi belli oldu

Need For Speed oyunundan önemli bilgiler geldi