Need for Speed Rivals Sistem Gereksinimleri

Need for Speed Rivals Sistem Gereksinimleri

Need for speed oyununu bilmeyen yoktur. Araba yarışı oyunları arasında en çok bilinen ve en çok keyif alınan oyundur. Electronic Arts tarafından yayıncılığı yapılan Need for Speed Rivals Sistem Gereksinimleri bakımından oldukça beklentisi olan bir oyun olarak görülmektedir. Ghost Games ve Criterion Games tarafından geliştirilen Need for Speed  piyasada yerini aldığından beri oyun severlerin ilgisini toplamaya başladı. Need for Speed hayranları, aileye katıla son üye olan Need for Speed Rivals konusunda oldukça heyecanlılar. Seriye katılan son üye olan Rivals, oyun konsollarında, Xbox ve PlayStation için de uyarlanmıştır. Need for Speed Rivals minimum sistem gereksinimleri açısından oldukça beklentili bir oyun olarak görülmektedir. Need for Speed hayranları için kötü bir haber olsa da, oyunun geliştiğini ve daha çok keyif vereceğini gösteren bir gelişmedir. Need for speed önerilen sistem gereksinimleri konusunda ise yaşayacağınız heyecana dayanmanız zor olabilir. Need for speed ailesinin bu son üyesi için oldukça fazla yeniliklerin geldiği görülüyor.

Electronic arts tarafından yayıncılığı yapılan need for speed rivals, eski seride konu olan yarış konusundan kopmadan, seriye yeni bir renk getirmiş gibi görünüyor. Oyunda yarışçı ya da polis olabiliyorsunuz. Yarışçı olursanız, polislerden kaçarak ve yarışları kazanarak speed point kazanıyorsunuz. Kazandığınız speed pointler ile aracınızı değiştirebiliyor ve daha hızlı olabilmesi için yenilikler yapabiliyorsunuz. Need for speed rivals sistem gereksinimleri bakımından oldukça fazla beklentisi olan bir oyun. Oyunda ilk dikkati çeken başarılı grafikleri oluyor. Redview country adlı bölgede geçen oyunda, serinin eski oyunlarında olduğu gibi tüm arışları kazanmak oluyor. Oyun bu son seride diğer serilerdekine göre çok daha heyecanlı bir şekilde devam ediyor. Rivals diğer serilerdekinden biraz daha geniş kapsamlı olarak fark yaratıyor. Özellikle playstation ve xbox oyun konsollarında bu fark daha belirgin bir halde kendini gösteriyor. Yarış oyunlarını seviyorsanız, need for speed oyununu duymamış olma şansınız yok. Bu son seride de yarış heyecanını doruklarda yaşayabilirsiniz. Yarış konusunda piyasada olan oyunlara göre en çok tercih edilen bildiğiniz gibi need for speed oyunudur. İlk çıktığı zamandan beri bizleri bilgisayarımıza kilitleyen oyunlar arasındadır. Bitmeyen bir yarış heyecanı, kazanılan speed pointler ve sürekli yenilenen araçlar, bütün günümüzü alabiliyordu. Şimdi ise bu son üye sayesinde oyunu farklı bir heyecan ila yaşama şansımız olacak.

Need for speed rivals sistem gereksinimleri bakımından biraz fazla beklentili olduğundan bilgisayarımızın yeterli olup olmadığını kontrol etmemiz gerekecektir. Oyunda geniş ve karmaşık bir şehir ile karşılaşacağız. Oyunu geliştiren firma bu son üye için biraz daha geniş bir oyun yapısı tercih etmiş. Grafikler konusunda oldukça iyi çalışmalar yapılmış. Yapısı itibari ile bariz değişikliklere sahne olmuş bir oyun olarak yine oyun severleri PC başına bağlayacağa benziyor. Oyunda yine polisten kaçışlar, kazanılan yarışlar bizleri bekliyor olacak. Oyun dünyasında yarış oyunlarının yeri her zaman için ayrı olmuştur. Büyük küçük fark etmeksizin yarış oyunlarından keyif almaktadırlar. Bunun için de hiçbir zaman modası geçmeyecek oyunlardan biri olarak kalacaktır. Yarış oyunlarını seviyorsanız bu son seriye de bir göz atmanızı tavsiye ederiz. Bu seride heyecanı daha fazla hissetme imkanınız olacak. Need for speed zaten her zaman bizlere heyecan vermiş bir oyundur. Bu yeni seri ile de oyuna yeni bir renk gelmiş gibi görünüyor. Sistem gereksinimleri bakımından beklentilerinin fazla olması biraz moral bozucu olmasına rağmen, oyun heyecan yaratmasın bakımından yine de tercih konusunda ön sıralarda görülüyor. Need for speed rivals oyunundan eski serilerde olduğundan daha fazla keyif alacağınızı söyleyebiliriz. Her şeyden önce yarış oyunu olması zaten tercih edilmesini sağlayan en önemli etken olarak görünmektedir.

[baslik]Need for Speed Rivals Sistem Gereksinimleri;[/baslik]

Need for Speed Minimum Sistem Gereksinimleri

İşlemci: CPU: Intel 2.4 Ghz Core 2 Duo, AMD 2.6 Ghz Athlon x2

Bellek: 4 GB Ram

Boş Alan: 30 GB

Ekran Kartı: Amd Readon 3870 ve ya daha üstü, Nvidia Gforce 8800 GT ve ya daha üstü

Need for Speed Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşlemci: Intel ve ya AMD 4 çekirdekli işlemci

Bellek: 8 GB Ram

Boş Alan: 30 GB

Ekran Kartı: AMD Readon 7870 3 GB ve ya daha üstü, Nvidia Geforce GT 660 3 GB ve ya daha üstü

Need for Speed Minimum Sistem Gereksinimleri;

Need for speed eskiden olduğu gibi günümüzde de oyunlar arasında en çok tercih edile oyunlardandır. Bazı oyunların modası geçiyor fakat need for speed oyununda moda her zaman devam ediyor. Need for speed rival olarak seriye yeni katılan üyede ise bazı farklılıklar olmasına rağmen konu aynı olarak kalmış. Oyunda yine heyecanlı bir yarış hakim. Bu seride görülen farklılıklar daha çok grafiklerden kaynaklanıyor. Karşımızda kocaman karışık bir şehir buluyoruz. Bu oyunu oynayabilmek için need for speed minimum sistem gereksinimleri konusunda bilgisayarımızın yeterli olması gerekiyor. Bunun için Intel 2.4 GHz Core 2 Duo ve ya AMD 2.6 GHz Athlon x2 işlemciye ihtiyacımız var. En az 4 GB RAM kullanıyor olmalıyız. Hard diskte en az 30 GB boş alan olmalıdır. Ekran kartı olarak da AMD Readon 3870 ve ya daha üstü ya da Nvidia Gforce 8800 GT ve ya daha üstü kullanıyor olmamız gerekmektedir. Minimumda olması gereken bu detaylar konusunda bilgisayarımız yeterli ise yarış heyecanına hemen başlayabiliriz.

Need for Speed Önerilen Sistem Gereksinimleri;

Yarış heyecanını belki de hepimiz need for speed ile tatmışızdır. Bu oyunu bu kadar çekici kılan durum yarışma olgusudur. Yarış heyecanı küçük ya da büyük yaşa aldırış etmeden herkesi ekran başına kilitleyen bir durumdur. Need for speed oyunu da bizleri bu şekilde kendisine bağlayan ve hemen hemen herkesin favorisi olmuş oyunlardan biridir. Bu oyunun yeni üyesi olan need for speed rivals önerilen sistem gereksinimleri açısından oldukça zengin duruyor. Bu anlamda bilgisayarınızın bu oyunu çalıştırması için en az 8 GB RAM, Intel ya da AMD 4 çekirdekli işlemci, AMD Readon 7870 3 GB ve ya daha üstü ve ya Nvidia Geforce GT 660 3 GB ve ya daha üstü özellikte ekran kartı kullanıyor olmamız gerekmektedir. Bu özelliklerdeki bir bilgisayar ile zaten piyasadaki bütün oyunları çalıştırma kapasitesine sahip olacaksınız. Gereksinimlerine bakarak Need for speed rivals hakkında sizlerde de bir fikir oluşmuştur. Bu oyundan oldukça heyecan duyacağınız kesin gibi görünüyor. Bu heyecanı yaşadıktan sonra need for speed yine favoriniz olarak kalacaktır.