Need For Speed oyunundan önemli bilgiler geldi

Need For Speed oyunundan önemli bilgiler geldi

Geçtiğimiz hafta duyurulan yeni Need for Speed oyunu hakkında yeni detaylar geldi.

Geçtiğimiz hafta sürpriz bir şekilde duyurulan yeni Need for Speed oyunu üzerine resmi Twitter hesabından önemli bilgiler paylaşıldı. Oyuncuların sorularını cevaplandıran yetkililer, açıklamalarında serinin yeni oyunu hakkında önemli detaylara yer verdi.

Yeni Need for Speed oyunu ile ilgili olarak en çok merak edilen sorulardan biri de oyunun yeni adının sadece Need for Speed mi olacağıydı. EA Games, Twitter üzerinden yaptığı açıklamalarında yeni oyunun adının sadece Need for Speed olacağını ve önümüzdeki günlerde yeni bir isim duyurulmayacağını söyledi. İsmindeki fazlalıklardan kurtulan Need for Speed, şehir kültürü köklerine geri dönmeye hazırlanıyor.

Oyunculardan birinin serinin yeni oyununun ismi üzerine 'Underground 3 olabilir mi' sorusuna oyunun isminin sadece Need for Speed olacağı yanıtını veren yetkililer, yeni oyunun Underground'tan izler taşıyacağını söyledi.

Ghost Games tarafından geliştirilen yeni Need for Speed daha önce Star Wars: Battlefront'ta kullanılan Frostbite oyun motorunun aynı sürümü kullanılarak geliştiriliyor. Frostbite oyun motoru oldukça kaliteli grafikler sunabilen bir oyun motoru olmasının yanı sıra bir çok EA Games oyununda da kullanıldı.

15 Haziran'da E3 2015 fuarında daha detaylı bilgilere sahip olacağımız yeni Need for Speed oyununda, E3 öncesi de bilgiler ve yeni haberler gelmeye devam edecek.

Bu yılın sonbahar aylarında tam sürümü ile piyasaya çıkması beklenen Need for Speed; PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için geliştiriliyor.

Need for Speed'in yayımlanan ilk tanıtım videosunu izlemek için buraya, Need for Speed ile ilgili geçen hafta sizinle paylaştığımız detaylı bilgilerin yer aldığı haberi de buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.