Need for Speed internetsiz çalışmayacak!

Need for Speed internetsiz çalışmayacak!

Geçtiğimiz haftanın en önemli duyurularından biri olan yeni Need for Speed oyunundan çarpıcı bir bilgi geldi. Need for Speed'i oynamak için internet gerekecek.

Ghost Games tarafından geliştirilen yeni Need for Speed oyunu geçtiğimiz haftanın en büyük duyurularından biriydi. Köklerine geri dönmeye hazırlanan oyun Underground ve Most Wanted serilerini içine alacak ve açık bir dünyada şehir kültürünü yaşatacak.

E3 2015'te resmi olarak tanıtılacak olan Need for Speed'in resmi Twitter hesabından kullanıcıların sorularına cevap veriliyor. Bu sayede hemen hemen her gün Need for Speed oyunu ile ilgili yeni bilgiler öğrenme şansına sahip oluyoruz.

Yeni Need for Speed'ten gelen son bilgiler biraz şaşırtıcı. Bir Twitter kullanıcısının tweetine cevap olarak yapılan açıklamada Need for Speed'in oynanabilmesi için sürekli olarak internet bağlantısına ihtiyaç duyulacağı söylendi. Daha önce The Crew oyununda gördüğümüz bu gelişme, Electronic Arts'ın korsan oyunlara karşı aldığı bir önlem olabilir. Bildiğiniz gibi internet bağlantısı gerektiren oyunların korsan sürümleri bulunmuyor. Need for Speed resmi Twitter hesabından yapılan açıklamada oyunun oynanabilmesi için internet bağlantısının gerekli olacağı ve arkadaşlarımız ile oynarken daha eğlenceli vakit geçireceğimiz söyleniyor.

Serinin köklerine dönmeye hazırlanan Need for Speed oyununda, serinin daha önce hiç bir oyununda denenmemiş olan bu özellik bakalım nasıl bir etki yaratacak, izleyip hep birlikte göreceğiz.

Need for Speed’in çıkış tarihi sızdırıldı

PlayStation 4, Xbox One ve PC için geliştirilmekte olan yeni Need for Speed, Electronic Arts'ın 15 Haziran tarihinde E3 2015 fuarı kapsamında düzenleyeceği konferansında canlı olarak tanıtılacak. Konferans Türkiye saati ile 23.00'da düzenlenecek.