Need for Speed için yeni oynanış videoları yayınlandı

Need for Speed için yeni oynanış videoları yayınlandı

Electronic Arts'ın merakla beklenen yarış oyunu Need for Speed için yeni oynanış videoları yayınlandı. Oyun geniş modifiye seçenekleri sunuyor.

Bildiğiniz gibi Need for Speed serisi oyun sektörüne mükemmel bir giriş yapmış ve yarış oyunu dediğimizde ilk aklımıza gelen isimlerden biri olmuştu. Her yıl yeni bir Need for Speed oyunuyla karşımıza çıkan Electronic Arts, geçtiğimiz yıl bu geleneği bozdu ve yeni bir Need for Speed oyunu duyurmadı. Uzun süre yarış oyunları alanında liderliği kimselere kaptırmayan Need for Speed serisi yıllar ilerledikçe kendini bir çıkmaza sürüklenirken buldu. Serinin son çıkan oyunlarıyla oyunculara eski Need for Speed ruhunu veremeyen Electronic Arts, Need for Speed serisinin bu çıkmazdan çıkarmak için büyük bir adım attı ve Need for Speed serisini yeniden başlattı.

Adındaki tüm artıklardan kurtularak sadece Need for Speed adıyla duyurulan yeni oyun, serinin son oyunu Rivals'ın da geliştiriciliğini yapan Ghost Games tarafından geliştiriliyor. Ghost Games, bu oyunla birlikte oyunculara geniş modifiye seçenekleri ve Underground tarzı bir oynanış vaat ediyor. Kısaca Need for Speed serisi köklerine dönerek yarım kaldığı işi tamamlamaya hazırlanıyor.

Need for Speed oyunu için yayınlanan son videolarda da Ghost Games boş vaatler ile gelmediğini görüyoruz. Yeni Need for Speed oyunu, oyunculara daha önce serinin hiçbir oyununda görmedikleri kadar detaylı modifiye imkanları sunuyor.

Electronic Arts'ın en yeni oyun motoru Frostbite 3'ten gücünü alan Need for Speed, grafikleri ile de iddialı bir yapım olarak karşımıza çıkacak.

Yeni Need for Speed oyunu PlayStation 4, Xbox One ve PC platformu için geliştiriliyor. Oyunun çıkış tarihi ise 3 Kasım 2015 olarak belirlenmiş. Need for Speed için yayınlanan yeni oynanış videolarını aşağıdan izleyebilirsiniz.